Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie mam gdzie jej przeniesc by miala wiecej miejsca, oplaca sie wiec zaiwestowac w takie gownienko:

http://allegro.pl/podstawka-podkladka-pod-laptopa-chlodzaca-blue-i3867345611.html  ?

Nie, nie dość, że chłodzi ci tylko obudowę a środek i tak masz gorący, może zakłócić obieg powietrza w konsoli. Dodatkowo, gratis dodaje hałas wentyli i badziewne, odpustowe świecidełka. Zapomnij o tego typu wymysłach na jakikolwiek sprzęt.

Odnośnik do komentarza

2399 za konsole + 2 pady + kamerka + KZ = trochu za drogo, co nie?

A wiesz ty kiedy będzie taniej?  :blum2:

Rozbijając tę cenę na jednostkowe, wcale nie jest drogo (teoretycznie pady i gra to ponad 700 zł, do tego kamerka też kosztuje swoje). Nie masz ciśnienia, nie kupuj, chcesz kupić - bierz.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

 

2399 za konsole + 2 pady + kamerka + KZ = trochu za drogo, co nie?

Ja za ten zestaw na premierę dałem 2249.

 

 

Ja mam swoją PS4 na sprzedaż za 2250 [konsola + dwie gry(killzone + AC4BF) + dwa pady] Więc cena 2400 to zdecydowanie drogo. 

 

Sądziłem że drugi rzut konsol będzie opieczętowany takimi samymi cenami jak w dniu premiery, całkowicie nie zrozumiałe jest dla mnie to co się dzieje po sklepach i te podwyższone ceny. Przecież to powinno być odwrotnie. Ceny na premierę powinny być wyższe dla oszołomów którym nie chce się czekać i chcą mieć już, teraz, zaraz natychmiast więc niech płacą. Tym czasem jest wręcz odwrotnie. Czy tylko w polsce takie jaja są czy w innych krajach cena też skoczyła do góry?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest to właśnie całkowicie zrozumiałe. Na rynku jest spore ssanie na PS4 i kolejne rzuty będą się pojawiać właśnie w takich cenach. Spadną dopiero jak spadnie popyt na konsole i będą leżeć w sklepach na półkach. Sprzedawcy pewnie teraz sobie plują w brodę, że nie gonili ich po 2 - 2,5k za golasa na premierę bo też by zeszły.

Odnośnik do komentarza

"Ceny na premierę powinny być wyższe dla oszołomów" ? No ładnie pojechałeś Ussr. Nie wiem czy za granicą ceny poszły w górę, ale sytuacja w kraju zupełnie mnie nie dziwi. Towar jest deficytowy, chętnych sporo i co najciekawsze, ci ludzie są gotowi płacić za golasa 2500zł, jak na słynnej już aukcji w strefie marek. Oszołomy to moim zdaniem ludzie którzy sobie nie zaklepali konsoli na premierę. Były pre-ordery, były komunikaty że konsol będzie za mało. Na co czekali, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Na całym świecie cena poszybowała w gore i konsole z drugiej ręki lub przez pośrednika kupujesz za sporo wiecej niż normalnie. Jaki Ty masz właściwie problem z kupowaniem sprzętu na premierę Ussr? Co w tym złego? Mnostwo ludzi chciało miec nowa konsole juz, zaraz. Sam ja kupiłeś. Narzekasz chyba dla samego narzekania, no pojęcia nie mam.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

Czy tylko w polsce takie jaja są czy w innych krajach cena też skoczyła do góry?

 

Francja, Niemcy - nowe konsole odsprzedawane przez osoby prywatne i dostępne od ręki chodzą po 450-550, w sklepach nadal pustki i zapisy na kolejne dostawy, ale po normalnych oficjalnych cenach (przynajmniej w sieciówkach).

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

"Ceny na premierę powinny być wyższe dla oszołomów" ? No ładnie pojechałeś Ussr. Nie wiem czy za granicą ceny poszły w górę, ale sytuacja w kraju zupełnie mnie nie dziwi. Towar jest deficytowy, chętnych sporo i co najciekawsze, ci ludzie są gotowi płacić za golasa 2500zł, jak na słynnej już aukcji w strefie marek. Oszołomy to moim zdaniem ludzie którzy sobie nie zaklepali konsoli na premierę. Były pre-ordery, były komunikaty że konsol będzie za mało. Na co czekali, nie wiem.

 

Za mocne słowo, przepraszam. Miałem na myśli napalonych. Sam nim byłem / jestem / będę. Zakupu jak najbardziej nie żałuje, tylko ludzi którzy narzekają że cena im nie odpowiada. 

Odnośnik do komentarza

 

Na razie nie mam gdzie jej przeniesc by miala wiecej miejsca, oplaca sie wiec zaiwestowac w takie gownienko:

http://allegro.pl/podstawka-podkladka-pod-laptopa-chlodzaca-blue-i3867345611.html  ?

Nie, nie dość, że chłodzi ci tylko obudowę a środek i tak masz gorący, może zakłócić obieg powietrza w konsoli. Dodatkowo, gratis dodaje hałas wentyli i badziewne, odpustowe świecidełka. Zapomnij o tego typu wymysłach na jakikolwiek sprzęt.

 

ja jeszcze dodam od siebie ze to sciagane hurtowo jest z uk tutaj sa w funciakach takie szitowe podstawki za funta...

 

Ktos pytal czy za granica ceny poszly w gore?...tu w uk i tak i nie, tzn konsole sa ale wciskaja ci mase szitu jak filmy blu ray itp i pchaja to w bundlach drozej niz kupilbys wszystko osobno... :confused:...zawswze jak nie masz telefonu mozesz skorzystac z sieci komorkowych, nieglupi telefon calkiem ok kontrakt(2lata) i golas w zestawie;)

 

ps.wlasnie sprawdzilem w kilku sklepach i konsolki sa na stanie w normalnej cenie juz czyli 349 funia za golasa...

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

W icompie zamówiłem 25.01, dziś mam się dowiedzieć czy mi ją wyślą, bo dzień dostawy ma być. Cena szokująca, 1699 zł, teraz na 1739 zł za golasa podbili. Aż sprawdziłem ten sklep, bałem się że to krzak. Sprawdziłem że kiedyś wygrali gazele biznesu pulsu biznesu. Dziś się przekonam.

 

hhehe Gazele Biznesu to się kupuje. Moja firma "wygrywa" taką co rok ;)

Odnośnik do komentarza

 

W icompie zamówiłem 25.01, dziś mam się dowiedzieć czy mi ją wyślą, bo dzień dostawy ma być. Cena szokująca, 1699 zł, teraz na 1739 zł za golasa podbili. Aż sprawdziłem ten sklep, bałem się że to krzak. Sprawdziłem że kiedyś wygrali gazele biznesu pulsu biznesu. Dziś się przekonam.

 

hhehe Gazele Biznesu to się kupuje. Moja firma "wygrywa" taką co rok ;)

 

Ale trochę trzeba na to wyłożyć, to nie trąbki biznesu stowarzyszenia szemranych przedsiębiorców ;)

Odnośnik do komentarza

No ale nie jest to żaden wyznacznik. Znałem firmy co "były gazekami" a 1-2 lata później ocierały się o bankruta.

 

Zmierzałem do tego, że nie jest to firma krzak. Nie muszą być w super formie, wystarczy żeby mi cegieł w kartonie za pobraniem nie wysłali, zamiast PS4 :).

 

Informacja odnośnie kolejnej dostawy PS4 do Polski:

- ProGamingShop po 14.02

- iComp przyszły tydzień

 

Czyli nie wiadomo ;).

 

Pozdrawiam, szczególnie czekających na swoją plujkę.

Odnośnik do komentarza

Konsole leżą w Sony Center, Saturnach Media Marktach, więc już ogromnego zapotrzebowania nie ma. Wkrótce powinna rozpocząć się wojna o klienta i zjazd do ceny nominalnej, czyli 1699 zł. Na razie nie ma co się podpalać. Już widziałem, że ceny DS4 (czarne) zostały mocno zmniejszone i kosztują chyba nieco ponad 200 (Saturn Katowice) a nie ponad 250.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...