Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam, że 1999 zł to cena na stronie www. W sklepie jest za 1949 zł (przynajmniej w Warszawie tak jest). Zestaw nie jest jakoś specjalnie zaznaczony, ot to bundle pack z Watch_Dogs a Trails Fusion jest wrzucone do pudełka z konsolą (gra w wersji pudełkowej).

 

 

2449229-watch.jpg

 

Pudło jak powyżej, tyle, że z polskimi napisami.

 

 

PS. W Saturnie też jest ten zestaw.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejny zestaw będzie z pewnością rozchwytywany. Mi tam kolor szczególnie nie podchodzi ale wiem że znajdą się gracze chcący zamienić swoją czarną na ten modelik. Nie wiem czy ta biała podstawka będzie w zestawie ale podejrzewam że TAK, bo dostępne są tylko czarne i kosztują 90 zł przynajmniej oryginalne sony. Więc Konsola + gra + podstawka powinien być kozacki deal

 

PS4_GW_3D_Destiny_month%20090614_1402370

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Jeżeli znajdę kupca na moją zadbaną czarnulę, to z chęcią ją sprzedam, by dołożyć kasę i mieć białą (obok Mac'a Mini ładnie by się prezentowało). Miałem cichą nadzieję, nie popartą niczym, że biała będzie już dostępna w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po zakupie PS4 dokupiłem vertical stand (bo każda czarna konsola  musi u mnie stać) i czerwonego DS4,

 

 

 

tak sie zastanawiam czy PS4 w pozycji pionowej czy to napewno dobry pomysł, przecież dysk twardy wtedy również znajduje sie w pionie, a talerze w nim kręcą sie z bardzo dużo prędkością.

 

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Soniaki stoją w pionie u mnie o czasów PS2 i z żadną konsolą nie miałem problemów. Ani z FAT ani Slim. Więc raczej to jest przemyślane rozwiązanie. Xboxy360 też stały pionowo i jedynie RRody łapały ale to wina była procesorów a nie dysków twardych. Tak samo konsole sony jak się psuły to nie z winy dysków a procesorów. Nie będę wnikał w szczegóły ale dysk to akurat takie urządzenie które można wymienić jak padnie. 

 

bdpl.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja ps4 strasznie terkotała tak ją postawiłem do pionu więc nie miałem innego wyjścia jak położyć ją poziomo.

 

Przy okazji, wiecie od kiedy w ps4 dają poprawione gumki na analogach?

 

http://www.psxextreme.info/topic/106838-console-wars-8-tba/?p=3111400

 

Wysłane telepatycznie z G2.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Ja kupowalalem na premierę ps4 i pad się zpierdzielil po dwóch miesiącach. RaZ,ze odpadala guma a dwa gałka się strasznie wyrobila.

Po paru dniach dostalem nowego pada i on chodzi i wygląda jak nowka do dziś.Myślę,ze te gumki są już poprawione.

Odnośnik do komentarza

Kupował ktoś gry w takiej formie? http://allegro.pl/2-dowolne-gry-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4337650789.html

Z tego co się dopytywałem, to konto podpinamy do konsoli, gramy na swoim profilu, potem kasujemy gry i można konto sprzedać/oddać dalej. 

Czyli... brzmi zbyt pięknie by było możliwe ;)

Ja kupuje w ten sposób gry już od paru lat i jeszcze nie miałem problemu żeby jakaś gra przestała działać,z tym że kupuje zawsze u tych samych sprzedawców

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kupował ktoś gry w takiej formie? http://allegro.pl/2-dowolne-gry-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4337650789.html

Z tego co się dopytywałem, to konto podpinamy do konsoli, gramy na swoim profilu, potem kasujemy gry i można konto sprzedać/oddać dalej. 

Czyli... brzmi zbyt pięknie by było możliwe ;)

Ja kupuje w ten sposób gry już od paru lat i jeszcze nie miałem problemu żeby jakaś gra przestała działać,z tym że kupuje zawsze u tych samych sprzedawców

 

na ps4 ?

Chyba na ps3, na ps4 juz nie bardzo to wychodzi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kupował ktoś gry w takiej formie? http://allegro.pl/2-dowolne-gry-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4337650789.html

Z tego co się dopytywałem, to konto podpinamy do konsoli, gramy na swoim profilu, potem kasujemy gry i można konto sprzedać/oddać dalej. 

Czyli... brzmi zbyt pięknie by było możliwe ;)

 

Ja kupuje w ten sposób gry już od paru lat i jeszcze nie miałem problemu żeby jakaś gra przestała działać,z tym że kupuje zawsze u tych samych sprzedawców

na ps4 ?

Chyba na ps3, na ps4 juz nie bardzo to wychodzi.

Na PS4 też kupuję

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...