Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kupić konsolę to było trzeba mieć parę wypłat (jak psx czy ps2). A teraz kupić to wystarczy tylko 1-2 wypłaty i masz, 1769 zł za Pro to żaden majątek. A jak jeszcze sprzedasz starą to jeszcze lepiej, trochę gotówki zawsze Ci wpadnie.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie Boost Mode - zegary zmieniają się jednak na GPU i CPU, jak mówi Sony w niektórych grach może także skrócić się czas ładowania gry. DF ma w najbliższym czaie przeprowadzić testy, także i pobór prądu.

 

When activated, Boost Mode “lets PS4 Pro run at a higher GPU and CPU clock speed in order to improve gameplay on some PS4 games that were released before the launch of PS4 Pro,” a company spokesperson told The Verge. “Games that have a variable frame rate may benefit from a higher frame rate, and load times may be shorter in some games too.”

 

Sony advises that Boost Might might cause unexpected behavior in some instances with the PS4 Pro running at full speed; turning off the setting should resolve any glitches. For now we’re not sure if there are any limitations around Boost Mode. Can you just keep the console running at full speed all the time? Does it result in the PS4 Pro getting hot or using more energy than normal? I’ve asked Sony for more specifics.

 

 

http://www.theverge.com/2017/2/3/14502366/playstation-4-pro-boost-mode-update

Odnośnik do komentarza

 

Osoby co mówią aby tylko pro brać bo taka moc to chyba zapomnieli, że w tym roku wychodzi skorpio co wciągnie nosem pro i wtedy będzie można się rowniez zastanawiać o spadkach klatek na pro jak producenci skupia się na najmocniejszym sprzecie.

<facepalm>

 

Chodzi o to, że jak już masz zamiar kupować PS4 to lepiej brać Pro. Nie umiemy czytać ze zrozumieniem ?

Wiadomo, że zawsze lepiej brać lepsze ale jak ktoś ma tv fhd 40 cali to żaden obowiązek brać pro bo 50 mln konsol nie zostanie umordowanych szczególnie, że gry dalej są pisane na ps4 a dopiero później dostają bosty do pro a nie na odwrót. A spadki fps były są i będą czego dobrym przykładem był watch dogs 2 na pro. Co do scorpio to zaznaczyłem tylko, że za rogiem jest sprzęt o nowej architekturze bez takiego wąskiego gardła i będzie można tą moc lepiej wykorzystac.

Odnośnik do komentarza

No tak, a zdzierstwem za to nie jest wydawanie middle gena w środki generacji rujnującego całą ideę konsol i dzielenie graczy na gorszych i lepszych. xD

No ale to rozmowa na inny temat. Tak już się stało i się nie odstanie. No ale jak już mamy taki sprzęt to nie ma co obrażać się na branże i wybrać najlepszy dostèpny sprzęt.

 

Inna kwestia o której od początku tej generacji powtarzałem, to że była ona zbyt słaba i tania na start, dlatego mamy po części taką sytuację jak teraz. No ale całe gimnazjum musi mieć konsole za kieszonkowe.

Odnośnik do komentarza

Macie tania slimke dla kazdego ktora odpali kazda gre w bardzo dobrej jakosci, a jak chcecie czegos wiecej to jest prosiak. Taki konsolowy ''high end''. Na obu pogracie w te same gry ale chyba kogos naprawde tu boli ze juz nie bedzie mial tyle terafankow pod TV :/

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niby tak ale jak ktoś się pyta o konsole na forum konsolowym to jak ma wybór to dla mnie oczywistw sprawa.

For mi obecnie target slimki to janki na fife, prezenty na komunię czy sprzęt dla Brejwika. Dla typów co gierki traktują jak hobby i chcą obecnie kupić playstation wybór dla mnie jest oczywisty.

 

Sto razy bardziej rozumiem zostać przy facie niż teraz kupić slim kosztem pro.

Odnośnik do komentarza

A tu na forum większość się przesiadła na prosiaka czy pozostała przy starym ps4?

 

Nie dużo osób się przesiadło biorąc pod uwage całą pule PS4 na forum, jest też grono osób które chce teraz się przesiąść, ale nigdzie nie można kupić PRO. I może nie zaczynajcie Nnn-ty raz tematu podział na lepszych i gorszych.

 

Odnośnik do komentarza

Boli jedynie to, że ludzie godzą się na takie polsrodki i wspierają serwowany nam proceder. Oczywiście nie tyczy się to osób, które nowy sprzęt dopiero kupują - trudno jest mieć im za złe, że sięgają po najmocniejsze urządzenie. Dziwi mnie natomiast to, że nagle taki hype pojawił się u osób, które PS4 mają i kupują Pro, nawet za jakieś chore kwoty, bo sprzętu brakuje na rynku. A kupują dlatego, że jest lepsze i w ogóle top class (prawie jak PCMR).

 

W takim układzie za kilka lat dojdziemy w branży konsolowej do ściany i nowe wersje kolejnych urządzeń będą pojawiały się co roku, jak ma to obecnie miejsce w przypadku smartfonów: PS4, PS4 Pro, Pro S, Elite, Elite S, Mega, Onanist Version... A my będziemy jak jelenie łykali te pseudonowinki, bo inaczej przyjdzie nam grać w 480p/24fps.

 

Nie mogło Sony wydać w 2018 czy 2019 roku nowej generacji, zamiast wypluwać na rynek konsole, która nie wiadomo, jak długo ma faktycznie tym typowym modelem być? To że PS4 dupy w dniu premiery nie urywalo to wiemy, ale PS4 Pro to też nie jest zbawienie, bo wciąż siedzi tam ten sam mizerny procesor, który choć lekko pokręcony prędzej czy później będzie ograniczał cały układ...

Edytowane przez l33t
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Boli jedynie to, że ludzie godzą się na takie polsrodki i wspierają serwowany nam proceder. Oczywiście nie tyczy się to osób, które nowy sprzęt dopiero kupują - trudno jest mieć im za złe, że sięgają po najmocniejsze urządzenie. Dziwi mnie natomiast to, że nagle taki hype pojawił się u osób, które PS4 mają i kupują Pro, nawet za jakieś chore kwoty, bo sprzętu brakuje na rynku. A kupują dlatego, że jest lepsze i w ogóle top class (prawie jak PCMR).

 

W takim układzie za kilka lat dojdziemy w branży konsolowej do ściany i nowe wersje kolejnych urządzeń będą pojawiały się co roku, jak ma to obecnie miejsce w przypadku smartfonów: PS4, PS4 Pro, Pro S, Elite, Elite S, Mega, Onanist Version... A my będziemy jak jelenie łykali te pseudonowinki, bo inaczej przyjdzie nam grać w 480p/24fps.

 

Nie mogło Sony wydać w 2018 czy 2019 roku nowej generacji, zamiast wypluwać na rynek konsole, która nie wiadomo, jak długo ma faktycznie tym typowym modelem być? To że PS4 dupy w dniu premiery nie urywalo to wiemy, ale PS4 Pro to też nie jest zbawienie, bo wciąż siedzi tam ten sam mizerny procesor, który choć lekko pokręcony prędzej czy później będzie ograniczał cały układ...

Masz racje i boję się myśleć co będzie  w kolejnej generacji. Ja wole zapłacić raz dobrze a nie wymieniać konsole co 2,3 lata.

Odnośnik do komentarza

Rozsądek mi mówi żeby poczekać bo jak miał bym brać pro to wypadało by w najbliższej przyszłości kupic tv 4k hdr żeby wykorzystać 100% konsoli a nikt nie wie czy za 2,3 lata przy premierze ps5 nie wyjdzie nowa opcja 5k,8k i co z nowu wymieniać tv.

Jak bym nie miał ps4 to na 100% bym brał prosiaka ale skoro mam staruszka od premiery i cały czas elegancko chodzi to nie ma co tracić kasy.

Odnośnik do komentarza

No tak, a zdzierstwem za to nie jest wydawanie middle gena w środki generacji rujnującego całą ideę konsol i dzielenie graczy na gorszych i lepszych. xD

 

No i znowu muszę się zgodzić z balonem, przecież to już się stało, więc co, mam brać gorszy sprzęt dla zasady?

 

edit: Właściwie to pal licho dlaczego tak się stało, Slimka w obecnych cenach, gdzie 900 zł za 500GB to zaje,bista okazja jest pomyłką moim zdaniem i tyle.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dlatego konsole sie kupuje dla gier i exow, a nie dla mocy. IMO Sony ma taki lineup na nastepna lata, ze jak ktos ma fata to nie ma sensu zmieniac. Jezeli chcecie czysta moc to wiadomym wyborem jest PC z kosmiczna moca terafankow i fapowaniem do cyferek w benczmarkach,

 

PS5 to bedzie juz nowa generacja z grami robionymi tylko pod nowy sprzet + ewentualna kompatybilnosc wsteczna i wtedy mozna smialo brac nowa konsolke.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...