Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś jeszcze MM anulowało wczorajsze zamówienie? :/
 

Szanowny Kliencie,

Bardzo przepraszamy, jednak zamawiany produkt okazał się niedostępny. W związku z tym nie możemy potwierdzić realizacji niniejszego zamówienia. Informujemy, że Zamówienie zostało anulowane.

Z poważaniem,

Zespół Mediamarkt.pl

Zamówienie nie zostało zrealizowane

 

 

Witamy,

informujemy, że Zamówienie 10705099 01 zostało anulowane.

Jeżeli Zamówienie zostało przez Ciebie opłacone - zwrot środków nastąpi niezwłocznie.
W przypadku ewentualnych wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami – kliknij kontakt.

Z poważaniem,
Zespół Mediamarkt.pl

 

 
Za to ME się spisał:
1TWpzX2.png

Odnośnik do komentarza

Nie kupowalem nigdy w Avansie, ale patrzac ze maja te same ceny co Electro, podobny layout sklepu oraz te same ceny i zawsze dostepnosc towarów w tym samym czasie to pewnie cos jak saturn i MM. A Electro tez nie polecam, z tego co pamietam ping mial z nimi jakies jazdy i mi tez wyslali nie ten produkt co trzeba.

Odnośnik do komentarza

Nie kupowalem nigdy w Avansie, ale patrzac ze maja te same ceny co Electro, podobny layout sklepu oraz te same ceny i zawsze dostepnosc towarów w tym samym czasie to pewnie cos jak saturn i MM. A Electro tez nie polecam, z tego co pamietam ping mial z nimi jakies jazdy i mi tez wyslali nie ten produkt co trzeba.

 

Kupiłem i chu.jków GTA V na XBOX ONE po dobrej cenie. Wygenerowali list przewozowy, ale nie przekazali paczki kurierowi. Koniec końców stwierdzili, że przesyłka 'zaginęła' i anulowali zamówienie. Potem przez tydzień prosiłem się idioty z obsługi, żeby zwrócił mi wpłacone pieniądze. Na szczęście płaciłem PayPalem, więc zrobiłem im chargeback. Wcześniej chyba z 10 maili z obsługą klienta wymieniłem i nie byli mi w stanie zwrócić pieniędzy za niezrealizowane zamówienie.

 

W Avansie kupowałem ostatnio kuchenkę i było okej.

Odnośnik do komentarza

Ja pralkę kupowałem w Electro i było tip top xD

Avans polecam zakupy jak znowu będzie likwidacja sklepów. Najtańsze abonamenty Xbox live gold na świecie, świętej pamięci MSP za 1/4 ceny i Dualshocki 4 po 50 zł (plus wiele innych fajnych rzeczy).

Odnośnik do komentarza

Komuś jeszcze MM anulowało wczorajsze zamówienie? :/

 

 

Szanowny Kliencie,

Bardzo przepraszamy, jednak zamawiany produkt okazał się niedostępny. W związku z tym nie możemy potwierdzić realizacji niniejszego zamówienia. Informujemy, że Zamówienie zostało anulowane.

Z poważaniem,

Zespół Mediamarkt.pl

Zamówienie nie zostało zrealizowane

 

 

Witamy,

informujemy, że Zamówienie 10705099 01 zostało anulowane.

Jeżeli Zamówienie zostało przez Ciebie opłacone - zwrot środków nastąpi niezwłocznie.

W przypadku ewentualnych wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami – kliknij kontakt.

Z poważaniem,

Zespół Mediamarkt.pl

 

 

Za to ME się spisał:1TWpzX2.png

Kyo mamy identyczne tapety na tel xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...