Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Listopad/grudzień stały i się kurzyły a po nowym roku wszystkie nagle znikły i teraz tylko slimy w sklepach. Chce brać prosiaka na początku marca i zobaczymy czy coś się zmieni bo może do tego czasu pojawi się jakiś porządny duży rzut a nie po dwie, trzy sztuki. Najchętniej przytuliłbym pro slim ale nie wiem czy do czasów ps5 taki w ogóle wyjdzie.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Zniknęły tak naprawdę po ogłoszeniu boost mode w becie FW :) Wcześniej pisałem o tym że to dla niektórych może być dealbreaker. U mnie w mieście 4 szt leżały odkąd pamiętałem w lokalnym MM. W 2 dni zeszły potem :D

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tej podniety nad boost mode, na filmiku widać, że tam gdzie jest spadek dwie, trzy klatki to po prostu na boost mode go nie ma ale według mnie żaden to dealbreaker.

 

 

Najlepiej wygląda dark souls 2 :D Najbardziej interesuje mnie hdr ale w sumie ma go też slim bo ps4 zwyklak to chyba hdmi nie ma przystosowane.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra musi chodzić w 30fpsach minimalnie, jeśli mam grać w grę która chodzi w 25 klatkach i jeszcze zalicza spadki to taka gra laduje u mnie w koszu.

Dla mnie taki tryb jest zbawienny, to samo tyczy się gier z odblokowanym frameratem, taki BF4 dosta drugie życie.

Mówię to z punktu widzenia osoby strasznie wyczulonej na spadki animacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie czaję tej podniety nad boost mode, na filmiku widać, że tam gdzie jest spadek dwie, trzy klatki to po prostu na boost mode go nie ma ale według mnie żaden to dealbreaker.

Ale czego tu nie rozumieć? Dajesz więcej pieniążków i masz stabilniejszą rozgrywkę. Przynajmniej choć trochę możesz mieć w du,pie te wszystkie analizy i mieć więcej pewności, że grasz tak jak powinno się grać: płynnie i stabilnie. Nie wszyscy są tacy jak Guerilla Games, że na premierę serwują sztywniutkie 30fps przy 1080p/4K.

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tej podniety nad boost mode, na filmiku widać, że tam gdzie jest spadek dwie, trzy klatki to po prostu na boost mode go nie ma ale według mnie żaden to dealbreaker.

obejrzyj sobie ten filmik: 

w niektórych grach różnice sięgają nawet +30% na korzyść pro. A trzeba pamiętać, że soft jeszcze nie wyszedł z bety (ponoć w przyszłym tygodniu ma być dla wszystkich) więc wiele gier nie zostało w ogóle przetestowanych. 

Odnośnik do komentarza

W 3-mieście nie ma ani jednej sztuki. Nigdzie. Wszystko obdzwoniłem tudzież byłem osobiście. Czeski film, nikt nic nie wie kiedy będzie jakaś większa dostawa. Mam nadzieję, że stanie się to najpóźniej w marcu, bo potem jestem gotów się rozmyślić i w ogóle nie kupić. Aha...amator mnie w ogóle nie interere.

Odnośnik do komentarza

W 3-mieście nie ma ani jednej sztuki. Nigdzie. Wszystko obdzwoniłem tudzież byłem osobiście. Czeski film, nikt nic nie wie kiedy będzie jakaś większa dostawa. Mam nadzieję, że stanie się to najpóźniej w marcu, bo potem jestem gotów się rozmyślić i w ogóle nie kupić. Aha...amator mnie w ogóle nie interere.

Dostałeś pw :)

Odnośnik do komentarza

W 3-mieście nie ma ani jednej sztuki. Nigdzie. Wszystko obdzwoniłem tudzież byłem osobiście. Czeski film, nikt nic nie wie kiedy będzie jakaś większa dostawa. Mam nadzieję, że stanie się to najpóźniej w marcu, bo potem jestem gotów się rozmyślić i w ogóle nie kupić. Aha...amator mnie w ogóle nie interere.

Cezar, oni sami nie wiedza kiedy bedzie dostawa, zazwyczaj dostaja info dzien dwa przed wjazdem konsol i te zazwyczaj ida na rezerwacje, jak cos laduje w sklepie to znaczy ze klient sie rozmyslil i wrocilo do sprzedazy

 

trzeba szukac po dziurach jak tychy, w wiekszych miastach zapomnij

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że to już pewnie moja paranoja, ale faktycznie warto się przyjrzeć konsolom. Mam wrażenie, że moja nowa nie była, ale zwróciłem na to uwagę dopiero po dwóch tygodniach, więc 100% pewien nie jestem. Jest brudna między żebrami, kurz to nie jest, bardziej jakieś tłuste ślady. Nie wiem za bardzo jak miałbym ją tak pobrudzić, a brudna z fabryki chyba nie wyjechała. No ale jako że zwróciłem na to uwagę później, no to stwierdziłem, że teraz po ptokach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...