Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

bier prosiaka, bo roznice juz sa teraz, a potem moze byc tylko lepiej/gorzej ;)

Pytam w kontekście, że jednak Pro jest o ok 50% droższe od Slima, czyli jednak sporo, a telewizora 4K nie planuje w najbliższym czasie. No ale skoro, jednak polecasz...

 

 

ja nie mam tv 4k, kupilem w grudniu nowe full hd i takie mi styka ;) prosiak pomaga nie tylko w sprawie 4k i hdr, po prostu juz teraz gry wydawane po wrzesniu 2016 dostaja kopa na PRO + starsze tytuly dostaly patche poprawiajace dzialanie na PRO + boost mode niedlugo dumnie wkroczy i wszystkie gry będą zasadniczo chodzić lepiej na PRO. Jak człowiek ziarno mówi - pro to inwestycja na przyszłość, a żydząc te 4 stówki dodatkowe do prosiaka zrobisz sobie koneic konców krzywdę bo Soyn Cię wyrucha jak na zwyklej ps4 gry będą chodzić gorzej niż na prosiaku ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bierz slima jak hajsu nie masz i tv nie planujesz zmieniać.

 

Ps. Kupon w grudniu tv fhd to jeszcze większe cofanie się w tył niż kupno ps4 Slim.

 

A po co mu te 4k, skoro już lepszy framerate w grach jest argumentem, który kończy dyskusję. Bierz Pro, ludzi, którzy wkopali się ze zwykłym ps4/slim nie słuchaj.

Odnośnik do komentarza

 

Bierz slima jak hajsu nie masz i tv nie planujesz zmieniać.

 

Ps. Kupon w grudniu tv fhd to jeszcze większe cofanie się w tył niż kupno ps4 Slim.

 

A po co mu te 4k, skoro już lepszy framerate w grach jest argumentem, który kończy dyskusję. Bierz Pro, ludzi, którzy wkopali się ze zwykłym ps4/slim nie słuchaj.

 

Lepszy framerate o 5 fps to argument aby dopłacać parę stów? Ja wychodzę z założenia, że jak już kupować sprzęt to po to aby wycisnąć z niego wszystko a do tego niestety tv 1080p nie wystarczy, widziałem na własne oczy jakie to hdr z ostrym jak brzytwa obrazem 4k robi różnicę.

Odnośnik do komentarza

@up

 

no dokładnie tak, zamiast grać w szarpanym 20-25 w TLG dokładasz parę stów i masz 30fps. I tak w coraz większej ilości gierek dzięki BEAST MODE. Czym jest parę stówek przy "inwestycji" na parę lat jaką jest konsola?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...