Skocz do zawartości

Banshee - 2013 - Cinemax


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

No finał grubo porozdawał, parę zgonów których bym się nie spodziewał i nareszcie dojechali Rabbita.

Chyba lepiej dla serialu wychodzi, kiedy jednak Lucas i Carrie są osobno (w sensie to co było między nimi niech zostanie w przeszłości).

Scena dojechania wielkiego Mudżina z żoną też super.

Liczę na jeszcze więcej Lili Simmons w następnym sezonie i żeby ten czarny detektyw ruszył do Banshee w pogoni za Hoodem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Też już jestem wreszcie po finale. I tak jak reszta jestem mega zadowolony. Hood już zaliczył chyba wszystkie fajne laski w mieście. Scena z gliniarzem i jego żoną w finale była sporym zaskoczeniem. To miast jest zdrowo je*nięte. 

Trzeci sezon zapowiada się równie przyjemnie. Koks-indianiec to niezły madafaka i trudno będzie go ubić. Szykuje się mała wojna w mieście pomiędzy społecznościami. I tak jak Masorz dobrze, że wątek Lucasa i Carrie zepchnięto na drugi plan. Mam też nadzieję, że Hiob wróci bo jego słowne potyczki z Sugarem są fajnym humorystycznym akcentem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Teraz pomyślcie sobie ja te wszystkie fronty zejdą się  tym samym czasie. W Banshee nie ostanie się kamień na kamieniu. Od głosu indiańca mam mokro w majtach. Za to Lucas to ma chyba naturalny talent ładowania się w kłopoty i robienia sobie nowych wrogów.

A tak wszystko wraca na stare śmieci. Nawet Hiob :D

Odnośnik do komentarza

No od początku sezonu mamy mocne akcje i ciągle ten specyficzny styl serialu unosi się w powietrzu.

Scena jak

kolesie od Wielkiego Indiańca szturmowali dom Proctora a on se w tym momencie 2 indianeczki ruchał

GOTY.

Ciągle czekam na tego czarnego detektywa (Freddy z House of Cards) na przybycie do Banshee.

Banshee Origins też oglądam wszystkie bo fajnie pokazują to czego nie ma w serialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...