Jump to content

Jakie strony o grach odwiedzacie?


kugi

Recommended Posts

Jakie najczęściej strony o grach odwiedzacie oprócz PPE?

 

Jeśli chodzi o mnie, praktycznie całkowicie zrezygnowałem z polskich serwisów. Wszędzie te same, przepisane newsy i nastawienie na jak największą ilość klików. Wyjątkowo często jednak zaglądam na gamemag.pl - mają tam naprawdę świetną publicystykę.

O wiele częściej zaglądam natomiast do stron zagranicznych. Tutaj według mnie króluje oczywiście Polygon - przegenialny design i świetna jakoś artykułów. Mam nadzieję, że jakaś polska strona dorówna kiedyś jego poziomowi.No, od czasu do czasu wejdę jeszcze na Kotaku, aby poczytać trochę ciekawostek.

Link to comment

Nie wchodzę na PPE.

Na portale growe ogólnie też nie. Same fora: FPE, NeoGAF, też forum CD-Action, ale to raczej dla paru userów - w dziale growym bywam rzadko. Co najwyżej wrzuciłem sobie parę feedów do czytnika RSS: GamesIndustry International, Gather Your Party i Rock, Paper, Shotgun.

 

 

No i /v/.

 

Edited by Accoun
Link to comment

Najlepsza strona to oczywiście http://www.konsolopedia.pl
żartuje, smutny żarcik :/
Obecnie przeglądam to forum: w takich tematach o RDR, czy TLoU, gdzie przeczytałem jakieś 70% postów, wiem więcej niż gdybym przeczytał kilka recenzji w prasie, różnych autorów.
Tutaj obiektywnie, bez wazeliny, sponsorowanych tekstów itp. Dlatego dozbieram 200 numerów PE i robię sobie koniec z prasą.

Czasem wejdę na ppe.pl i jest to jedyna strona na którą wchodzę. No czasem może gamefaqs się zdarzy, ale to raczej by wrzucić coś (katalog gier) na moją stronkę.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.