Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

No bo tak z dupy sie to wzięło, uratowali sobie skore nawzajem i od razu bff, moze te dialogi gdzie siebie wychwalają nawzajem miały byc śmieszne nie wiem, mnie zażenowany troche xD

O i w sumie Masorz dobrze napisał, latają za sobą jakby chcieli kopulować ale ciagle podkreślają ze sa przyjaciółmi, fajnie maja w tym kosmicznym friendzone

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

No bo tak z dupy sie to wzięło, uratowali sobie skore nawzajem i od razu bff, moze te dialogi gdzie siebie wychwalają nawzajem miały byc śmieszne nie wiem, mnie zażenowany troche xD

O i w sumie Masorz dobrze napisał, latają za sobą jakby chcieli kopulować ale ciagle podkreślają ze sa przyjaciółmi, fajnie maja w tym kosmicznym friendzone

Po prostu jest chemia między tymi postaciami (zasługa m.in. odtwórców), a to, że ich przyjaźń wzięła się z tego, że uratowali sobie nawzajem życie... Znam mniej logiczne przypadki w historii kina. 

Odnośnik do komentarza

Ze cala saga SW to- patrzac trzezwo- mimo wszystko przeznaczona glownie dla mlodziezy i podana w formie filmow przygodowych bajka o tym, jak dobrzy faceci w bialych strojach bija sie na miecze swietlne ze zlymi facetami w czarnych strojach, ale moglem cos przeoczyc i jest to jednak jakis syrius biznes.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

no ale żeby pisać bzdury, że nowa trylogia to dobre filmy to trzeba mieć naje.bane ostro pod czajnikiem 

 

1d8d454e8b5e22dac6340b8d69c6ef4b.jpg

 

ostatnio jak lecialo na tvnie to odpalilem i akurat ta scena była xd myslalem, że zdechne

Odnośnik do komentarza

Fajny film. Ot taka lekka rozrywka, kupa ładnych widoczków, wybuchy, pościgi itp.

Finn śmiechowy, Rey fajna laska, miło zobaczyć starą ekipe w osobie Hana i Leii. 

BB8 zdecydowanie lepszy od C3PO. 

Plus typowa dla SW kupa dziur w fabule, nielogiczności i głupich pomysłów :P Ale to w sumie tylko bajka, można odpuścić.

 

BTW : śmieszy mnie jak ludzie sie czepiają dizajnu Kylo Rena, kompletnie pomijajac fakt że własnie o to chodzi w tej postaci. Bo to od początku ma być i jest, cytujac mojego znajomego " school shooter którego ktoś wytrenował na rycerza jedi ". 

Odnośnik do komentarza

no ale żeby pisać bzdury, że nowa trylogia to dobre filmy to trzeba mieć naje.bane ostro pod czajnikiem 

 

1d8d454e8b5e22dac6340b8d69c6ef4b.jpg

 

ostatnio jak lecialo na tvnie to odpalilem i akurat ta scena była xd myslalem, że zdechne

 

Jest to oczywiste nawiązanie do tego gdzie Anakin się wychował, oraz przedstawienie tej wypowiedzi jakby dziecko ją wygłaszało.

 

Także dziwi mnie, że śmiejesz się z czegoś czego nie rozumiesz Bartek.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to tylko wstęp do trylogii, kolejne części myśle ze pójdą juz całkowicie swoimi ścieżkami, bo w tej części jeszcze można było zauważyć podobna budowę do czwórki. Kylo Ren faktycznie do czasu zdjęcia maski kozak, pózniej juz niekoniecznie, aktorsko spoko ale twarz juz mniej, takie duże dziecko emo. Rey na wielki plus, chociaż przyjaźń z finnem wydaje sie nienaturalna.

dlatego nosi maskę, aby budzić strach, bez niej już nie jest to samo, dobry i logiczny motyw tu dali

Odnośnik do komentarza

 

no ale żeby pisać bzdury, że nowa trylogia to dobre filmy to trzeba mieć naje.bane ostro pod czajnikiem

 

1d8d454e8b5e22dac6340b8d69c6ef4b.jpg

 

ostatnio jak lecialo na tvnie to odpalilem i akurat ta scena była xd myslalem, że zdechne

Jest to oczywiste nawiązanie do tego gdzie Anakin się wychował, oraz przedstawienie tej wypowiedzi jakby dziecko ją wygłaszało.

 

Także dziwi mnie, że śmiejesz się z czegoś czego nie rozumiesz Bartek.

Kolego ja o tym wiem, ale ta scena je,bie takim drewnem i jest tak komiczna, że nawet ten fakt tego nie ratuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...