Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Ad 3.

 

 

 

- udalo jej sie jedynie przywolac miecz, co jest kolejnym lvlem po tym jak oparla sie praniu mozgu i zastosowala jedi mind trick, wiec nie stalo sie to tak o nagle

 

 

 

faktycznie, cale kilka h to zajelo. Naprawde intensywnego treningu. Pod okiem doswiadczonego mistrza Jedi. Co w tym dziwnego?

:pawel:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

...ja znam osobiście kilku fanów serii, którzy są wręcz zażenowani nowym epizodem i twierdzą że prikłele lepsze xD więc co tam cgi joda

Ja się zaś niedawno dowiedziałem od ziomka z roboty,że taki jeden co u nas też robił twierdzi,że ep7 jest taki sobie bo ma mało efektów specjalnych, a te co są szału nie robią. Co za przykre pokolenie :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

poczytajcie sobie komentarze na fanpejdżu star warsów

 

 

 

"Po tym jak zobaczyłem, że koleś, który zajmował się sprzątaniem nowej Gwiazdy Śmierci, wiedział też jak ją zniszczyć - chcę tylko zapomnieć, że taki film powstał"

 

 "Średnio podoba mi się iskrzący wątek gejowski, między tymi dwoma panami ze zdjęcia" (o Finnie i Poe)

 

"Nastoletni pseudosith, który zwiał z innych seriali disneya i innych chłamerykańskich przebieranek w stylu Buffy vampire killer. Po drugiej stronie wszystkoumiejąca mega dziewczynka o oczach Froda ze swym petem murzynkiem z disneyowskich młodzieżowych komedii. Sorry. Te postacie, to największa żenada w historii Star Wars"

 

" ta walka to jakaś ,,porażka''. Czyściciel walczy świetlnym mieczem z wnukiem Vadera jak równy z równym. Ech.... A wnuk Vedera przypomina raczej wnuka czarodzieja Severusa Snape z Harrego Pottera."

 

" pierwsza scena z Kylo Renenem i zawieszonym blasterem i czlowiek mysli ze to Vader 2.0 a potem lekkie rozczarowanie"

 

 Zaorać to pokolenie, tacy zasługują tylko na 2,5h piruetów

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

...ja znam osobiście kilku fanów serii, którzy są wręcz zażenowani nowym epizodem i twierdzą że prikłele lepsze xD więc co tam cgi joda

Umówmy się, że jak ktoś jest turbo fanem serii, kocha i wielbi Star Warsy, uważając je za najlepszą rzecz w historii kinematografii, to może nie wiedzieć jak odróżnić bardzo słabe filmy od dobrego. To nie jest jakieś wielkie zdziwienie, zwłaszcza jak dorosła osoba mówi ci prosto w oczy "Atak klonów był bardzo dobry, a FA jest bardzo słabe"

Odnośnik do komentarza

Ad 3.

 

 

 

- udalo jej sie jedynie przywolac miecz, co jest kolejnym lvlem po tym jak oparla sie praniu mozgu i zastosowala jedi mind trick, wiec nie stalo sie to tak o nagle

 

 

 

faktycznie, cale kilka h to zajelo. Naprawde intensywnego treningu. Pod okiem doswiadczonego mistrza Jedi. Co w tym dziwnego?

:pawel:

 

Ale kto ci wmowil, ze obudzenie w sobie mocy musi odbywac sie zawsze pod okiem mistrza jedi? Dzordz L?

Odnośnik do komentarza

 

...ja znam osobiście kilku fanów serii, którzy są wręcz zażenowani nowym epizodem i twierdzą że prikłele lepsze xD więc co tam cgi joda

Umówmy się, że jak ktoś jest turbo fanem serii, kocha i wielbi Star Warsy, uważając je za najlepszą rzecz w historii kinematografii, to może nie wiedzieć jak odróżnić bardzo słabe filmy od dobrego. To nie jest jakieś wielkie zdziwienie, zwłaszcza jak dorosła osoba mówi ci prosto w oczy "Atak klonów był bardzo dobry, a FA jest bardzo słabe"

True that

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jezu co to było. Jeden z aktualnie najgoerszych filmów jakie widziałem w życiu. A widziałem sporo.

2/10, za roboty

Efekty są ok, aktorzy niech sobie będą, ale proszę....fabuła jest tak mega idiotryczna i do dupy. Przeciez tam sie nic nie tzryma kupy. Żałuję tak bardzo tego czasu co spędziłem na oglądanie :( jakby ktoś się zastanawiał czy oglądać toi z całej siły odradzam...

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Jezu co to było. Jeden z aktualnie najgoerszych filmów jakie widziałem w życiu. A widziałem sporo.

2/10, za roboty

Efekty są ok, aktorzy niech sobie będą, ale proszę....fabuła jest tak mega idiotryczna i do dupy. Przeciez tam sie nic nie tzryma kupy. Żałuję tak bardzo tego czasu co spędziłem na oglądanie :( jakby ktoś się zastanawiał czy oglądać toi z całej siły odradzam...

Niech zgadnę, pewnie podobają Ci się prequele od Lucasa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...