Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Totalnie nie podchodzi mi ta gra, smierdzi grami od ubisoftu, zerżnięte wszystko od batmana i ac, grafika na tym materiale IGN słaba (podłoża jak z ps2). Nie rozumiem hajpu.

Władcy Pierścieni pewnie też nie lubisz?

 

Od czasów Powrotu Króla na PS2 czekam na dobra grę z uniwersum LOTR, mam nadzieję, ze Shadow of Mordor da radę :)

 

 

Lubię, ksiązki i pierwszą część filmu. Klimatem mi odpowiada, ale mówie te wszystkie znaczniki, zwolnienia czasu podczas strzelania z łuku i reszta syfu w ogóle mi się nie podoba.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

 

Totalnie nie podchodzi mi ta gra, smierdzi grami od ubisoftu, zerżnięte wszystko od batmana i ac, grafika na tym materiale IGN słaba (podłoża jak z ps2). Nie rozumiem hajpu.

Władcy Pierścieni pewnie też nie lubisz?

 

Od czasów Powrotu Króla na PS2 czekam na dobra grę z uniwersum LOTR, mam nadzieję, ze Shadow of Mordor da radę :)

 

 

Lubię, ksiązki i pierwszą część filmu. Klimatem mi odpowiada, ale mówie te wszystkie znaczniki, zwolnienia czasu podczas strzelania z łuku i reszta syfu w ogóle mi się nie podoba.

 

 

wersje reżyserskie znacznie naprawiły cz. 3. 

 

reszta znanych recenzji:

    • Joystiq: 5/5
    • Polygon: 9.5
    • IGN: 9.3
    • Gaming Age: A-
    • HardcoreGamer: 9
    • Playstation Lifestyle: 9
    • Shacknews: 9
    • Gamefront: 9
    • The Escapist 4.5/5
    • Gamesradar: 4.5/5
    • EGM: 8.5
    • Game Informer: 8.25
    • Cheat Code Central: 88/100
    • Gamesbeat: 80/100
    • Gamespot: 8
    • Eurogamer: 8
    • GamesTM: 8
    • Destructoid: 6
    • Kotaku: YES
    •  

<ok>

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Tylko ze na PC jak masz wystarczajacy sprzet mozesz sobie na dowolnej wartosci zablokowac FPS, nawet na 120 :ermm:. Na konsolach oczekuje jednak pewnej stabilnosci, albo robimy 30, albo 60, zadne pomiedzy.

 

Jak slysze haslo "unlocked 60 fps" to az mnie na wymioty zbiera, KZ:SF nauczyl mnie ze z reguly to 60 jest wtedy jak patrzysz w ziemie stojac w miejscu.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...