Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie jedyna prawilna wersja w glorious 1080 juz sciagnieta dzieki Lordowi Gabenowi czeka na odpalanie juz za kilka godzin. A co tam na podsprzecie slychac? Dalej linie liczycie i pixele? A nie, bo jeszcze pare dni czekania.

WtUKeVh.jpg

To ta wersja co wymaga 6gb vram do tekstur ultra? To ja podziękuje , dopiero co włożyłem 1500zł w kartę a już mogę wyebać ją do szafy. Ściągnę z zatoki by zobaczyć te wymagania , dopiero jak pójdzie porządnie to wezmę a jak nie to poczekam aż stanieje na ps4. 

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiscie jedyna prawilna wersja w glorious 1080 juz sciagnieta dzieki Lordowi Gabenowi czeka na odpalanie juz za kilka godzin. A co tam na podsprzecie slychac? Dalej linie liczycie i pixele? A nie, bo jeszcze pare dni czekania.

[img=http

 

To ta wersja co wymaga 6gb vram do tekstur ultra? To ja podziękuje , dopiero co włożyłem 1500zł w kartę a już mogę wyebać ją do szafy. Ściągnę z zatoki by zobaczyć te wymagania , dopiero jak pójdzie porządnie to wezmę a jak nie to poczekam aż stanieje na ps4.

Jezu chryste szarku jak ty nie ogarniasz komputerów. Po co ty w ogóle go brałeś. Czy ty zdajesz sobię sprawę, że na twoim PC gra pewnie będzie i tak wyglądała lepiej niż na ps4?

 

Podpowiem ultra nie równa się jakość grafiki z konsoli.

 

Btw. To grać będzie już można dzisiaj w nocy?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem :) wiem tylko że ludzie robią na steamie takie przekręty sam czekam do premiery zawsze.

 

Boję się że oceny zawyżone są właśnie wersji na pc. Sam będę grał na ps4 ale boję się po watch dogs i kilku innych produkcjach że znów pc został olany. Same wymagania wskazują na kiepską optymalizację .

Odnośnik do komentarza

No ale na PC juz mozna grac. Ogolnie dosc mocno mechanika jest wzorowana na Batmanie, w ktorego nie gralem wiele, ale wyglada podobnie. System chodzenia i tak dalej uproszczony tak samo, czyli wcisnij x by sie wspiac itd.

No zobaczymy, poki co mi to nie przeszkadza, ale zobaczymy jak po czasie,

Gra ogolnie wyglada slicznie, ofcoz wszystko na max ;>

Odnośnik do komentarza
3 hours in: PS4 ver.

 

cons:

- Lame combat system, i can easily kill a group of ten enemies by just spamming square and triangle without looking at the screen, finishing moves are optional.

- The camera is too close to the character, is like playing with FOV of 60º.

- soulless facial expressions

- 30 to 40 fps average

 

 

 

Technically it does reach 60fps at times, but it's just a sneaky way of saying "unlocked 60fps". Expect it to run like Infamous Second Son. It's one of those game where, after a while you'll wish you had a 30fps lock just to make it run stable.

 

Tak jak myslalem, unlocked 60 tylko w tedy jak stoisz w miejscu i patrzysz w ziemie, janusze oczywiscie lykneli naglowek z zawartym "60" bez dalszego zastanowienia.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

-bardzo dobry misje główne

-zaskakujący poziom trudności, a przynajmniej na początku - da się zginąć

-misje poboczne to standard w takich grach. Wiadomo, otwarta mapa, na niej mnóstwo pierdół do zrobienia. Jedni to lubią, drudzy nie. Ja może skubnę trochę tych misji, ale robić wszystkiego raczej nie będę, bo nie lubię być rozpraszany przy tak dobrym wątku głównym przez zbieranie X, walczenie 100 razy z Y i tego typu misjami pobocznymi

-walka jest jednak faktycznie jak w batmanie. Atak, unik, kontra, ogłuszanie przeciwnika, chwytanie przeciwnika

-bohater potrafi wspiąc się po wszystkim. nawet pionowe ściany mu nie straszne. Ezio przy nim to kaleka

 

 

Bardzo w porządku tytuł. Może trochę bezpieczny, bo oparty na sprawdzonych (a czasami nie do końca) patentach, ale skłamię mówiąc, że nie gra się w to dobrze.

 

A, no i momentami gra jest bardzo ładna:

 

ALVULW6.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No i tak wygląda xD?

 

To jest ta sama jaskinia. Chwilę wcześniej światło je,bało po oczach jak na screenie z konsoli Sony. Aż czuje się trochę niekomfortowo wyjaśniając ci takie rzeczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie no żartuje, w wersji z TPB tego nie ma

Odnośnik do komentarza

Ja jestem poki co na poczatku, ledwo 7% ukonczone. Gra sie przyjemnie, combosy (jesli tak to mozna nazwac) robia sie po prostu same, ot kwestia mashowania Xa. Sa tez finiszery (niektore miazga) i do tego zaczynaja dochodzic rozne bonusy i triki zwiazane z runami, wiec podejrzewam ze system stanie sie jeszcze bardziej atrakcyjny. Tym bardziej ze jest ich sporo do odkrycia. Kapitanow ktorych trzeba zabijac by zdobywac runy nie jest wcale tak latwo sie pozbyc. Zazwyczaj pierw trzeba dowiedziec sie jakis slabosci o nim a pozniej probowac je wykorzystac. Generalnie jest bardzo widowiskowo i fajny klimat jest.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktos jeszcze sie interesowal cala drama na temat rozdzialki na obu konsolach 

 

The Xbox One version of the game is rumored to be 900p (or sub-1080p) with a locked 30 fps while the PS4 version runs at 1080p with unlocked frame rate, which usually stays above 30 but rarely reaches 60 fps. The comparison shot above are all taken at the
“Very High” quality preset on PC at 1080p.

 

The comparison shows that the PS4 can hold favorably well against the PC version of the game. The Xbox One version has lower resolution but appears to be similar graphically to the PS4, except for the resolution difference. The game can easily match the “Very High” quality preset on PC, which definitely deserves the developers some praise.

 

 

 

Link do newsa, sa tam jeszcze screeny z obu wersji.

http://gearnuke.com/middle-earth-shadow-mordor-pc-ultra-textures-compared-ps4xbo/

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie strasznie nie podobają się to jak są zrobieni orkowie? Nie chodzi mi o wygląd a o dubbing. Ten angielski niemal perfekcyjny akcent jest kompletnie z dupy. Nie mówię by gardłowali i mieli zasób słownictwa locustów z gears of war, ale ta maniera z jaką mówią kompletnie zabija mi odbiór gry. Brzmią jak ludzie tylko z zieloną skórą. Nie można było się pokusić o coś na wzór orków z Warcrafta?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...