Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No ale porównania do Batmana to przez system walki tak ?  A jak reszta gameplay, 100 % walki / sieki czy jest jakaś różnorodność ?

 

Porównania są bo batman jest biedny i chodzi na spotkania z naciągaczami, a wszyscy myśleli, że Shadow of Mordor będzie szanowany.

Odnośnik do komentarza

 

No ale porównania do Batmana to przez system walki tak ?  A jak reszta gameplay, 100 % walki / sieki czy jest jakaś różnorodność ?

 

 

Porównania są bo batman jest biedny i chodzi na spotkania z naciągaczami, a wszyscy myśleli, że Shadow of Mordor będzie szanowany.

Eheheh , ach ci elokwentni, tegoroczni maturzyści. Taki młody, a juz ból dupy. Kandydat na kolejnego batmana...

 

Wracając do tematu, to jak w końcu?

Odnośnik do komentarza

sam jestem ciekaw tej gry. lubie klimat tolkiena, gry o batku to jedna z moich ulubionych tytulow zeszlej generacji jedynie co mnie przeraza troche ze moze byc nudno jak w AC (o ile na poczatku aktywnosci poboczne wydaja sie interesujace to po czasie zaczyna to sie robic nudne i przewidywalne). fajnie jakby ktos skrobnal co nieco o grze a nie o grafice i klatkach...

Odnośnik do komentarza

 

Wracając do tematu, to jak w końcu?

 

Przekleje ci post z innego forum ktory co najmniej polowicznie odpowiada na twoje pytanie:

 

Gra jest duża - naprawdę jest co robić- mam ok 15h za sobą i jestem w połowie fabuły -  wszelkie znajdźki, misje poboczne, a przede wszystkim  system nemezis/branding - dopiero liznąłem, ale zabawa jest przednia. Zmasterowanie gry spokojnie ok 40h zajmie (o ile nie więcej, jak ktoś lubi się bawić).

 

PS

Kapitanowie faktycznie lubią "wracać" - wszystko zależy od finiszera, jaki im sprzedajemy. 

 

PPS

Co do fabuły to będzie raczej jak rozdział z Silmarilionu (ciężko byłoby autorom stworzyć coś epickiego w tak hermetycznym świecie, gdzie wszystko już zostało opisane)

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Balon, wg redaktorow GameInformera, system walki przypomina bardzo ten z Batmana, a struktura otwartego swiata, znajdzki i zadania poboczne - serie Assassin's Creed.

 

Na papierze gra wyglada jakby nie mogla odniesc porazki. Jest najbardziej znane uniwersum fantasy na swiecie, mechanika gry czerpiaca z najlepszych w swoich dziedzinach. Ale caly czas ogladajac nie moglem zlapac klimatu. Czegos mi brakowalo. Ale ta cutscenka podniosla hype mocno. Nie jest to duzy spoiler, ale warto zobaczyc ten filmik. Nie caly, zaznaczylem go od polowy.

 

http://youtu.be/nHuZm3yRcbk?t=2m20s

 

I to nie jest Andy Serkis.... :O

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od wtorku juz troszke pogralem i tytul na mocne 8 wg mnie. Sa uproszczenia, oczywiscie, a mechanika z batmana, ale wg mnie to nie jest problem. Pieknie sie laduje te wszystkie ciosy. Szczegolnie jak sie juz zdobywa extra skille a bron wzmacnia runami. Misje poboczne to wiadomo klasyk, ale poki co nie nuza, a wciaz dochodza nowe i sa dosc wymagajace. Ogolnie dosc czesto tez sie ginie. Choc slowo ginie jest troszke na wyrost :)

Jesli ktos lubi te uniwersum to wg mnie must have, nawet mimo slabosci, tytul sie broni sam imo.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Az mnie czasem frustruje poziom trudnosci. Poluje na pewnego kapitana, ale zawsze jest otoczony wataha pomocnikow. Jakos ich tam pokonuje, tluke go, pozniej trzeba jeszcze na czas qte zaliczyc a w miedzyczasie nastepny kapitan sie pojawia i przeszkadza :(

Co za janusz :/

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem z dwie godzinki i cos tam już wiem:

- na początku zonk, bo mimo tego, że gra informuje, że się zainstalowała, to po przejściu wprowadzenia, czekałem z pół godziny by dociągnęła i zainstalowała się reszta,

- gra jest trudniejsza niż się spodziewałem, nie ma autoregeneracji, trzeba po zakończonej walce odnaleźć jakieś roślinki przywracające energię. Do tego jak zajmujesz się jedną grupą orków to może jej przyjść z pomocą druga która akurat przechodziła w pobliżu.

- na początku system walki nie powala, moszowanie kwadratu + trójkąta, ale zaraz zdobywamy kolejne umiejętności i dochodzą piękne finiszery i inne ruchy. Tak jak w batmanie promowana jest płynność walki.

- ścieżka dzwiekowa rewelacyjna,

- grafa bdb, nie jest to poziom Infamous Secon Son, ale nie bede się czepiał dla samego czepiania o jakieś detale.

- klimat Mordoru na plus, jesteś w tym rejonie Śródziemia które nigdy nie było za bardzo eksponowane.

- przeciwnicy wykonani na bardzo wysokim poziomie, ich nazwy no po prostu Mistrz :D Czytałem, że nie którzy czepiają się tego, że mówią z angielskim akcentem, mi to nie przeszkadza, nie różni się to od tego co przygotował Jackson w filmach,

- Nie pchałem za bardzo fabuły do przodu więc się nie wypowiem, jest masa rzeczy do robienia na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.