Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta gra jest dobra, dla mnie to jest cichy hit tego sezonu. System walki, ilość i zróżnicowanie rozgrywki, klimat. Ta gra bardzo przypomina mi pierwszą część Dead Space, która była dokładnie taką grą, owszem sporo zapożyczała z innych pozycji, ale robiła to w świetny sposób i nie próbowała odkrywać koła na nowo. Chciałbym żeby topowe AAA były tak dobrze przemyślane i wypełnione czystym gameplay.

Odnośnik do komentarza

JAka ta gra jest wspaniała :) Rzadko maksuje gierki a już znajdziek nie ruszam prawie zawsze. Tutaj nawet głupie znajdźki są za(pipi)iście zrobione. Chce się w to grać. Powoli dochodzę do końca fabuły i jest mega wszystko. Klimat Władcy pierścieni wylewa się z ekranu. Do tego jest mroczniej niż u Jacksona. To taka dorosła historia w tym wspaniałym świecie.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jak pozyskiwać info od kapusiów? Wychodzi mi tylko zabójstwo z ukrycia.

Przytrzymujesz R1 zachodząc ich od tyłu. Też miałem z tym na początku spory problem.
Łapać możesz z dowolnej strony każdego zwykłego Uruka i kapitanów/warchiefów, jak tylko czacha im się na zielono zapali. Nawet nie trzeba ich ogłuszać. Inna sprawa, że Talion dziwnie na R1 czasem nie reaguje w ogóle i trzeba parę razy nadusić, aby zaczął chwytać.
Odnośnik do komentarza

Na razie utknęłem na misji z czterem kapitanami, ale bawie się przednio. Trzeba się nakombinować żeby ubić Herszta. Przy okazji tych polowań wychodowałem sobie Kapitana, który ubił mnie kilka razy był już na 20 poziomie. Jak go widziałem to wiedziałem, że padnę, bo ubijał mnie z kuszy, która dodatkowo zadawała obrażnia od trucizny. Przez przypadek przejeżdżałem koło niego na Caragorze i wyskoczyło info, że się ich boi. Dorwałem gona zwierzaku i tym razem poszło łatwo. Satysfakcja była spora. Od tego czasu dokładniej czytam opisy wrogów, bo to ułatwia ich unicestwienie. Nie mam takiego skilla by ładować się w wrogów na Jana, a kombinowanie mi się podoba

 

Dobry fimik znalazłem, jak tu nie lubić tej gry :D

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JAka ta gra jest wspaniała :) Rzadko maksuje gierki a już znajdziek nie ruszam prawie zawsze. Tutaj nawet głupie znajdźki są za(pipi)iście zrobione. Chce się w to grać. Powoli dochodzę do końca fabuły i jest mega wszystko. Klimat Władcy pierścieni wylewa się z ekranu. Do tego jest mroczniej niż u Jacksona. To taka dorosła historia w tym wspaniałym świecie.

Takiej opinii na temat gry szukałem. Jutro zamawiam :)

Odnośnik do komentarza

Z PSNem nigdy nie wiadomo, upewnij sie tez czy kody data waznosci kodow nie wygasla, jesli kupiles nowke z jakiegos renomowanego sklepu nie ma opcji ze ktos wykorzystal.

Kupowałem od gościa na allegro, ale gierka była zafoliowana i raczej nie było nic tam kombinowane. Data ważności jest na 2023r No nic spróbuję jeszcze jak się skończy ten dramat z DriveClubem

Odnośnik do komentarza

 

Z PSNem nigdy nie wiadomo, upewnij sie tez czy kody data waznosci kodow nie wygasla, jesli kupiles nowke z jakiegos renomowanego sklepu nie ma opcji ze ktos wykorzystal.

Kupowałem od gościa na allegro, ale gierka była zafoliowana i raczej nie było nic tam kombinowane. Data ważności jest na 2023r No nic spróbuję jeszcze jak się skończy ten dramat z DriveClubem

 

mam to samo - kłódka na skórkę, sklep i jakieś wyzwania... ale dla mnie to nieistotne, tarzam się w samej rozgrywce  :D

Odnośnik do komentarza

Jak się rekrutuje? 

Musisz dojść fabularnie do tego. I to jest dojść daleko bo ponad połowa fabularnych misji.

 

Skończyłem i co mogę powiedzieć ? Najlepsza gra tego roku jak na razie. Spędziłem z nią 28 wspaniałych godzin. Calaka nie robię bo mi się nie chce ale wymaksowałem wszystko na czym mi zależało i ani przez 1 sec się nie nudziłem!

 

POLECAM!   :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...