Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem właśnie na ten filmik (z tego co sprawdziłem, nie było go w tym  temacie jeszcze - a jeśli był i przeoczyłem to z góry przepraszam) porównujący grafikę PS4 vs. PC (z pakietem ultra textur - które jak wiadomo mają jakieś niebotyczne wymagania). Generalnie jak na moje oko różnice się bardzo małe:

 

Edytowane przez Poszukiwacz.01
Odnośnik do komentarza

Jak początkowo będziesz ubijany przez orków i kapitanów to ich potęga rośnie. Im lepiej grasz tym łatwiej im gorzej tym trudniej. Na pewno gra jest 100  razy trudniejsza od ac czy batmana ale nie znaczy to że jest trudna. Takie czasy :) Jak chcesz wyzwanie kup dark souls :)

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie uspokoiliście. Nie chce hardkoru a'la DS ale też nie mam ochoty na samograje za 260 zeta...

Kiedyś normal to był normal a dziś... Ech... Debil mode. Wyższe poziomy to z reguły większe otrzymywane obrażenia i 100% celni wrogowie zamiast realnego skalowania ich umiejętności i zachowań by byli bardziej wymagający.

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie uspokoiliście. Nie chce hardkoru a'la DS ale też nie mam ochoty na samograje za 260 zeta...

Kiedyś normal to był normal a dziś... Ech... Debil mode. Wyższe poziomy to z reguły większe otrzymywane obrażenia i 100% celni wrogowie zamiast realnego skalowania ich umiejętności i zachowań by byli bardziej wymagający.

Dzieci Call of Duty niestety źle wpłynęły na branżę.

Odnośnik do komentarza

Podstawa to misje poboczne. I kombinowanie: podpalenia, wybuchy, zwabianie. 

Skradanie w grze jest bardzo przyjemne, uwalnianie Caragorów, beczki do podpalania, rój etc.

Sama walka to esencja Batmana, tylko tutaj może być naprawdę brutalna (niektóre dobicia i brutal kille są naprawdę ciekawe).

Nie lubię ikony od kontry, więc tak jak w Batmanie gram bez niej. Imo trudniej nie jest, bo i tak wiesz kiedy przeciwnik uderzy.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Mam problem z wyhodowaniem sobie runy 25 poziomu. Chyba tego pucharka mi zabraknie do calaka. Teoretycznie wiem, co trzeba robić, wprowadzam na wodza wybranego uruka (siakieś elementy doboru naturalnego czy cuś), staram się wystraszyć, wkurzyć, wyeliminować dzięki słabym stronom i rozwalić poprzez egzekucję. I albo mityczna albo 24 poziom max. Już nawet pogróżek im nie wysyłam bo zwiększam szansę na mityczną.

Macie może jakiś sposób?

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Ja gre kupilem w niedziele, i chce ja jak najszybciej sprzedac. Mysalem, ze to bedzie czarny kon, kandydat do GOTY, a okazalo sie ze am do czynienia ze stara, przeterminowana chabeta. Marne 30FPs, w tak slabej grafice, ktore bez problemu by udzwignelo PS3, daje mi do zrozumienia ze szpil robiony byl pod past-gen'y. Nawet zremasterowany The Last of Us niszczy ta gre w kwesti design'u, gamepla'u, grafiki, i ogolnie we wszytskim. Gre polecam dla fanow literatury Tolkiena, a reszta jak oczekuje jakiegos "(pipi)necia", to lepiej niech zrobi sobie ICE Bucket Challenge. Po Watch Dogs, to kolejny na maksa roczarowujacy szpil. Moja ocena: 6+/10

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wyhodowaniem sobie runy 25 poziomu. Chyba tego pucharka mi zabraknie do calaka. Teoretycznie wiem, co trzeba robić, wprowadzam na wodza wybranego uruka (siakieś elementy doboru naturalnego czy cuś), staram się wystraszyć, wkurzyć, wyeliminować dzięki słabym stronom i rozwalić poprzez egzekucję. I albo mityczna albo 24 poziom max. Już nawet pogróżek im nie wysyłam bo zwiększam szansę na mityczną.

Macie może jakiś sposób?

Pamiętaj jeszcze o tym, aby wybrany uruk przynajmniej raz Cię wcześniej ubił. Zemsta daje również +1 do poziomu runy. Aha, i koniecznie musi być watchiefem, za co jest +2. Nie wysyłaj groźby przez innego uruka, bo zwiększasz szansę na epicką runę.
Odnośnik do komentarza

Dora ale idź stąd trolu nikt nie czyta tych twoich wypocin biorąc pod uwagę, że wypowiadasz się w 90 % przypadkach o grach których na oczy nie widziałeś (zarówno tymi co się jarasz  jak i hejtujesz). W CW to przejdzie ale tu nie.

 

I polecam zamiast nowy blender do ciociorki kupić sobie WiiU albo XO może wtedy twoje opinie nt. gierek zacznie ktoś brać na poważnie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dora ale idź stąd trolu nikt nie czyta tych twoich wypocin biorąc pod uwagę, że wypowiadasz się w 90 % przypadkach o grach których na oczy nie widziałeś (zarówno tymi co się jarasz  jak i hejtujesz). W CW to przejdzie ale tu nie.

 

I polecam zamiast nowy blender do ciociorki kupić sobie WiiU albo XO może wtedy twoje opinie nt. gierek zacznie ktoś brać na poważnie.

No już tak nie ból dupuj panie poważany kierowniku. Będę się wypowiadał gdzie i kiedy będę chciał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...