Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Idź stąd  trollu i daruj sobie wyskakiwanie (kierownik, nadęty itp) co post z tą prywatą wieśniaku, którego nie stać na konsole (i potem straszny ból dupy w każdym temacie) bo na ciociorke wszystko wydaje, teraz lepiej, tak chcesz rozmawiać ?

 

Z mojej strony koniec OT

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem gierke, ahh cudowna giera, ale pewno dlatego że jestem geekiem LOTR'a i po prostu śródziemie to dla mnie drugi dom. Generalnie zostałem mile zaskoczony przez fabułe bo nie spodziewałem się tak dużo nawiązań do oryginalnych dzieł tolkiena. Tak właściwie nie mam nic jej do zarzucenia, system nemezis to system seller naprawde świetna sprawa, graficznie na PS4 jest bardzo soczyście, muzycznie powiem ze bylo milo ale generalnie dość rzadko można coś usłyszeć tak naprawde. System walki bardzo dobry każda walka to przyjemność i wyzwanie, choć faktycznie pod koniec postać robi sie zbyt OP i nie ma już wyzwania. Kolejny plus to napewno poboczne misje i jakies znajdźki ktoryc zazwyczaj mi sie nie chce robic/szukac a tutaj wszystko zebralem :P Jedyne co mnie zawiodla ostatni "pojedynek"

press x to win!



Ode mnie 10/10 za swiat i historie jak ktos nie lubi Tolkiena to niech sobie odejmie jedno oczko ! A teraz ide polowac na Obcych PEACE!

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Jestem po intensywnej zabawie i po około 50 godzinach, stałem się Panem Mordoru, zdobywając platynę.

Gra bardzo przyjemna, totalny slasher z elelmentami rpg. Walka to taki miks assassina z batmanem i na początku wcale nie jest taka łatwa, jakby się zdawało. Na początku walka z trzema przeciwnikami może skończyć się szybkim zgonem (a jeśli przyplącze się jakiś karagor to już nie ma przebacz) a jedyną taktyką jest skradanie. Jednakże po każdej zdobytej mocy, po każdej runie czujemy, że zaczynamy rządzić i walka z trzydziestką jest jak spacerek po parku. Do tego przyjemne znajdźki, polowania i wybawienie dla niewolników urozmaicają grę. 
Poznajemy kawałek historii Śródziemia, spotykamy Golluma, widzimy Saurona nie tylko w zbroi i poznajemy historię pierścieni. I jedni uważają to za plus, inni za minus i pogwałcenie, czy może odejście od kanonu Tolkiena. Dla mnie kwestia Śródziemia była obok - miły dodatek ale dziejący się koło dekapitacji uruków.
Naprawdę, gra nie nudziła mi się wcale, nawet gdy nie posuwałem akcji do przodu - walka i likwidacja niemilców daje dużo frajdy. Jest to jedna z milszych niespodzianek "growych" tej jesieni i moja ocena to 8+/10. Polecam.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

aaaa no tak tak można robić w ostateczności. Np tak z Forzą Horizont zrobili i "plebs" dostał swoją wersję żeby nie sapał i posiadacze łona dostali z tym, że wypasioną i znacznie lepszą edycję. Wilk syty i owca cała.

 

Czyli pół okejki dla wydawcy!

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem godzinę. Zabiłem pierwszego kapitana, zrobiłem jedną misję poboczną i jakoś tak nijako. Ona się dość wolno rozkręca?

No i bardzo mnie irytuje bieganie pod x bo ciężko wtedy steruje się kamerą. Aż się prosi zmiana przycisku skradania (R2) na bieganie (x).

Odnośnik do komentarza

Ja też w tej grze czuję się jakoś nijako. Gra kompletnie mnie nie przyciąga do ekranu, zero zainteresowania, ani fabułą, ani światem, ani aktywnościami. Nic.

Co do biegu się zgadzam, pod A/X to jakaś pomyłka.

Szczerze to nie wiem czy będę kontynuował rozgrywkę, bo za każdym razem jak grę włączam pogram z 10-15 minut i wyłączam bo coś jest nie tak tylko najgorsze, że nie wiem co. :confused:

 

A dziwne to, bo tyle osób się zachwyca, a z kolei ogrywam też ocenowego średniaka teraz i nie mogę się oderwać. xD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mam 2h za soba i powaznie nie wiem skad tak dobre noty dla tej gry. Mnie osobiscie meczy latanie po mordorze i wybijanie ciagle tych samych przeciwnikow. Sama mechanika na plus, ale wolalbym by sama gra dawala czasem odetchnac, dojscie do misji bylo spokojniejsze, bo poki co wszytsko sprowadza sie do tylko do jednego. Mega zawod...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...