Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przez godzinę - może dwie wszystkie czapki, skórki i prowokacje były dostępne i żadne bonusy z gry nam się nie zbierały, nie można było też robić (co bardzo ważne) custom slota. Później wrócili do stanu z pierwszej bety, z levelami, customami i duperelami do zakupu - dziwne ;p.

 

Gierka na plus jak najbardziej, bardzo fajnie te postacie latają, niestety kałach trochę "wypluwa pestki" podczas strzelania i ma dziwny rozrzut - taki dziki, cięzko o heada. No ale może to moje spaczenie po moim ulubionym kałachu z U2.

 

Snajperka tak jak w U3, 1 głowa lub 2 body shoty ale na litość boską za mały rate of fire, o połowę niższy niż w przypadku dragunova.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

A mi się podoba wszystko :-P pewnie dlatego że dosyć dobrze mi idzie.

Dziś mordowanie cały dzień..fun mam chyba nawet większy niż przy pierwszym kontakcie z beta U2..ale będzie grane w maju :-P

Wiadomo ile będzie mapek do multi??

 

P.s Yeti...to linka można mordować?? Wystarczy L1 przy gościu odpalić??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W każdej poprzedniej części był, więc zapewne i tu będzie, zwłaszcza że ci pomocnicy są mocno kontrowersyjni o czym ND dobrze wie. Poza tym, wydaje mi się, że osłabiono ich od ostatniej bety.

 

AK ma znacznie większy odrzut niż w U2&3 i bardzo dobrze, nie powinni w tej kwestii nic zmieniać. Ja i tak gram FALem i tą drugą bronią, która również strzela pojedynczymi seriami. Feeling strzelania na duży plus, i nie ma to jak posłać celną serie w czachę.

Co do nowej mapki, dla mnie znacznie słabsza od dwóch poprzednich, ale może przez fakt że zagrałem na niej tylko trzy mecze.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze odczucia takie sobie byly, ale dluzej pogralem i zaczelo mi nawet podchodzic to multi, takze po premierze gry #TeamPlaystationParty i do boju :cool: choc zgadzam sie z tym co bylo napisane wyzej, tez mam nadzieje na jakis tryb barebones bez tego mumbo jumbo, chociaz mimo wszystko nie jest to tak OP jak sie spodziewalem ze bedzie.

 

Podejrzewam ze w becie nie dali takiej opcji bo chca zeby ludzie z tym grali i dawali im feedback na podstawie ktorego bedzie mozna zbalansowac te wszystkie rzeczy do kupienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...