Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledziłem tematu, chciałem się zapytać o multi.

 

Czy serwer w tej grze śledzi bardziej Lag compensation, czy obliczenia trafień bardziej bazują na ticrate'ach? W multika jeszcze nie grałem co prawda, ale zastanwia mnie, czy multik rzeczywiście jest mesjaszem multików na konsoli sony, czy jest przehajpowany trochę?

 

 

Ostatni multik z 3 osoby podobał mi się w MGS V. Jednak tam balance rozgrywki został zaorany przez programistów bez doświadczenia (co później zaprocentowało zamknięciem studia przez konami).

 

Nie znam tych ang nazw poszukałem w google ale nie bardzo czaję po przeczytaniu wywodów z różnych for.

W U4 gra jest oparta na hoście, czyli 1 gracz hostuje gre, jak wychodzi z gry następuje przekierowanie na następnego.

Nie ma obecnie lepszego multi-strzelanki z 3ciej osoby na ps4 co nie znaczy, że gra jest idealna.

Co do lagów to są mniejsze niż w U3 i na razie mniej glitchy niż w U3 i U2.

Jednak się zdarzają i niestety cały czas jest tak, że ludzie z mega słabym netem mogą mieć przewagę nad innymi, bo oni widzą grę w czasie rzeczywistym i wcale im to nie przeszkadza. To właśnie osoba niezlagowana ma problem z osobą zlagowaną, ale nie jest tego aż tak dużo, więc gra się przyjemnie i co ważne bronie/perki/umiejętności są zbalansowane mimo tego, że jest ich dużo!

Odnośnik do komentarza

Lagerów, glitchy i innego tałatajstwa to jest 1/10 tego co w U3 :)
Na szczęście !
Przede wszystkim multi jest bardzo przyjazne. Wiadomo, że kozaki sobie grają teamówki ale normalny gracz opanuje ustawienia bardzo szybko, mapy tak samo. Gra jest piękna i płynna.

Wczoraj miałem tak dobrą passę, że wbiłem złoto II w jeden wieczór. Wyniki na poziomie 16:4 i same rangi S :)
Multi U4 to mega przerywnik od singlowych dłuższych tytułów.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

 

Join us on Wednesday, September 21 as we reveal our next DLC update to Uncharted 4 Multiplayer. Starting at 10:30am PDT/1:30pm EDT/7:30pm CEST (Find Your Time Zone), we’ll be showcasing all of the new content launching with Uncharted 4 Multiplayer: Bounty Hunters DLC, including the debut of an all-new mode, the return of a fan-favorite map from Uncharted 2, a first look at our Cinema Replay tools, and more. We’ll be broadcasting live gameplay on Twitch.tv/NaughtyDog and taking questions from the community via chat.

http://www.naughtydog.com/blog/uncharted_4_multiplayer_bounty_hunters_dlc_reveal_set_for_september_21?utm_content=sf35914858&utm_medium=spredfast&utm_source=facebook&utm_campaign=Naughty+Dog&sf35914858=1

Odnośnik do komentarza

E no nie przesadzaj.
Jeżeli grałeś w multi Uncharted 3 to wiesz, że w kwestii płynności grania i szybkości wczytywania rozgrywki jest przepaść, na korzyść U4.
A ogórki ? Były, są i będą :) Poszukaj chociaż jednej osoby do gry.

Od złotej rangi mecze są bardzo wyrównane w moim przypadku. Drużyna przegrana nie zdobywa mniej niż 30 fragów.
Albo mam szczęście albo Ty go nie masz :)

Odnośnik do komentarza

 No ba, do tego w tym że trybie dostępny będzie nowy pomocnik - tchórz , jego umiejętnością będzie spieprzanie przed przeciwnikiem tym samym informując nas skąd nadchodzi wróg.

 

Żarty żartami ale niech wreszcie zaimplementują jakieś różnorodne tryby gry ( w tym co op ) bo to zaczyna się już nudne robić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...