Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze ta wygrana to troche bieda.

Wiadomo, nie robi szału, ale co z tego? Patrząc wstecz U2/3 w ogóle nigdzie nie gościło, więc jak na tak małą scenę i tak jest dobrze. Satysfakcja jest na pewno:).

5koła na 6 to szybko przepierdzielą ;} ale fame zostaje na wieki amen.

 

Nagrań na razie brak ale - jak coś będzie to wrzucę.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Jestem w HsC od kilku lat:), na turnieju nie byłem - za mało gram, za słaba forma i za mało treningu. Z tego co chłopaki mówili było w miarę dobrze, czasami ciężko, ale pod kontrolą ;)

Kazub miał być na widowni ale się spóźnił i wszystko przegapił, lol :D

Ale z tego co mówił to w finale mapę wygrali ok 20 fragami - to dużo.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Fakt że multi w U2 było najbardziej wyważone i najbardziej przystępne, ale też było widać, że to eksperyment - niezwykle udany, ale tylko dodatek do zajefajnego singla.

W U3 z kolei postawiono na rozgrywkę wieloosobową (co odbiło się negatywnie na singlu, ale tu nie o tym), konkretnie to multi rozbudowując, dodając te wszystkie zagrania tygodnia, UnchartedTV itp. - myślę, że właśnie w tej odsłonie było najbardziej popularne.

 

U4 ma fajne multi, choć zbyt wiele zapożyczeń z TLoU (podobnie jak w singlu - tam to pasowało, tutaj niekoniecznie). W każdym razie na chwilę obecną to jednak firmowe multi PlayStation, więc z tą "niszowością" to trochę przesada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cze

 

dla tych którzy nudzą się w szkole, pracy lub na bezrobociu dostarczam materiał video. ogladajcie, lajkujcie, subskrybujcie i obciągajcie

 

1. zrobiłem na warzywach nowy osobisty rekord yay

 

  

 

2. warzywa z mojego teamu zwiały i z jednym randomem broniliśmy czestochowy

 

 

3. może po dodaniu trybu cinema ludki porobią więcej montaży z muzą, filtrami i innymi bajerami, ale póki co te są całkiem spoczko

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i ja w zeszłym tygodniu ukończyłem U4, pewnie już wszystko zostało napisane, a ja skrzętnie omijałem ten temat, żeby spojlery ominąć ale co tam.

 

Jestem zauroczony tą grą, najlepsze Uncharted w historii, wspaniała przygoda. Bardzo podobało mi się, że postawili mocno na fabułę, o ile w poprzednich częściach miało się wrażenie, że fabuła jest tylko pretekstem żeby sobie postrzelać, tak tutaj naprawdę się wkręciłem w historię. Na tyle, że równolegle ogrywany Wiedźmin trzeci poszedł na miesiąc w odstawkę. Widać rękę twórców tlou, te emocje, opcjonalne dialogi podczas gry.

 

Wszystkie części przeszedłem w ciągu ostatnich 2 lat, także fajnie było widzieć kolejne części w krótkich odstępach czasu. Na tę chwilę postawiłbym serię w ten sposób:

 

U4>U2>U1, U3.

Odnośnik do komentarza

Tak! Długo kazaliście czekać (pipi). Panie i panowie wraca tryb klasyczny (na razie jako beta przez weekend).

http://www.naughtydog.com/blog/uncharted4_multiplayer_beta_test_classic

 

Zmieniono też rankingi. Teraz kwalifikację odbywają tylko między rangami (np. z srebrnej do złotej)

i chyba można kickować w rankingowych meczach

Plus poprawili problem z turlaniem się/przyklejaniem do osłony  :fsg:

Modlitwy zostały wysłuchane. 

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden mecz i jak dla mnie tryb na plus. Trzeba się przyzwyczaić do zmian, bo z początku dziwnie się gra np bez mapki lub braku powalenia. Oberwiemy to koniec, wpadniemy na minę też koniec, nie ma czągania się za osłonę :-) Z drugiej strony kiedy pojawiło się odliczanie do pokazania ciężkiej broni, mapa nagle pustoszała i część graczy biega po granatnik hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...