Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To są dokładnie te same słuchawki jedyne co się zmieniło to nazwa.

No to nieźle! A różnica w cenie sięga średnio 300-400 zł! :wallbash:

 

P.S. Jak właściwie podłącza się te SteelSeries H Wireless do PS4? Czy wystarczy: optyk konsola-transmiter, zasilanie transmiter-gniazdo sieciowe, czy konieczne jest jeszcze do tego połączenie transmitera z konsolą poprzez USB?

Acha i jeszcze jedno, czy da się je jednocześnie podpiąć pod konsolę i amplituner kina domowego i tylko na transmiterze przełączać źródła dźwięku (gra/film), czy za każdym razem trzeba przekładać optyk z konsoli do ampla? A może wystarczy połączyć konsolę z amplitunerem optykiem oraz transmiter słuchawek optykiem podłączyć do amplitunera zamiast do konsoli? Zadziała to,czy po prostu trzeba będzie wachlować kabelkiem w zależności od tego, czy będę chciał użyć słuchawek do grania albo do obejrzenia filmu? 

Edytowane przez patrykCBR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Turtlów też nie polecam - grają lepiej niż Goldy, ale dźwięk z nich płynący wcale nie jest zadowalający.

Moje goldy po prawie 2 latach . Po 10 miesiącach zaczął pękać plastik, potem pękł kompletnie. Naprawiłem je, usztywniłem pałąk no i jakoś tam działają.

xcnmlkc.jpg

 

Nie będę nawet pisać o tym, że dźwięk z tych słuchawek jest naprawdę niskich lotów, bateria to kpina, a samo wykonanie tragedia... Jedynym ich plusem jest to, że leżą komfortowo na głowie i działa sprawnie z ps4. Ostatnio miałem na uszach SS H i te słuchawki naprawdę zagrały fajnie (byłem pozytywnie zaskoczony), a ja jestem trochę wybredny - Mam E10 olympusa (wcześniej e7), CAL, AKG k550, 450, ale jest jedno ale związane z tymi słuchawkami - pad ich po jacku nie napędzi (grają wtedy strasznie płasko), jednakże i tak wtedy grają o wiele LEPIEJ niż goldy (ofc mamy tylko dźwięk stereo), ale połączone za pomocą mobilnego dacka :banderas:. Odsłuchiwałem też TB 500 - za taką cenę NOPE... 500 powinny kosztować max 300zł, a 800 elite z max 450-500 wtedy ich cena byłaby adekwatna do jakości produktu - grają oczywiście lepiej niż goldy, ale ja nadal uważam, że słuchawki po kablu za 100 zł zagrają lepiej xD

 

Ogólnie dla osób, które rzadko używają mikrofonu polecam zestaw normalnych słuchawek - nie muszą być duże, wystarczy że nie trzeba będzie mieć mocnego źródła do ich napędzenia np. FiiO 6.

 

Jeżeli już ktoś chce słuchawek bezprzewodowych to powinien zainteresować się senkami RS 160-175, Sony DS6500.

 

 

Wyczytałem też wiele pochlebnych opinii o http://www.skullcandy.eu/gaming-headset/PLYR1.html?cgid=best-sellers&color=Black#XXYlcXSqkMeFj7i7.97, szczególnie na audiofilskim portalu  Head-Fi. Są one tam nawet jedynymi polecanymi, bezprzewodowymi słuchawkami dla graczy. Z tego co czytam są to jedne z najlepiej grających bezprzewodowców do ps4 z mikrofonem, a ten mik jest naprawdę fajnej jakości. 

 

W czasach, gdzie udźwiękowienie gry wprowadza gracza często w jeszcze większą immersje niż strona wizualna (BB, Alien itp) wydawanie $ na jakieś półprodukty jest po prostu słabym wyjściem. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy ile traci frajdy z gry korzystając ze słabej jakości słuchawek. 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś takie słuchawki jak poniżej?

 

Turtle Beach Ear Force P4C Chat Communicator

 

Są tanie, używam headsetu raz na rok, audiofilem żadnym nie jestem więc nei szukam czegoś wybitnego. Chciałbym by było głośne i miały regulację głośności właśnie. Poleci ktoś coś rozsądnego w granicach 100 może trochę więcej?

Odnośnik do komentarza

Nom, doczytałem, że jest to wirtualne 7.1 i słuchawki "emulują" dźwięk przestrzenny...

 

a jak jest z Turtle beach'ami które posiadają opcje DTS surround? Też tylko dwa głośniki czy już więcej?

np te:

http://www.turtlebeach.com/product-detail/ps4-headsets/ear-force-stealth-500p/591

lub te:

http://www.turtlebeach.com/product-detail/ps4-headsets/turtle-beach-elite-800/551

Ogólnie to byłem zdecydowany na któreś z tych dwóch, ale nie było u mnie w żadnym stacjonarnym sklepie, a nie mogłem czekać :D i wziąłem ten Wireless Headset 2.0 od Sony.

 

 

...a propos:

Piszczy przy włączonym mikrofonie. Słuch jest ok. Słuchawki nowe. Nie powinno tak być?

Też to słyszę... + do tego szum :/

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Jak wyłącze mic lub podepnę HS kablem do pada to jest gitara wszystko czyściutko...

jutro przejdę się  do rtveuroagd (bo tam kupiłem) i spróbuję wymienić

 

EDIT:

Jakąś godzinkę temu wróciłem. Wczoraj je kupiłem, także dzisiaj nie było problemu z wymianą. Jak szumiało i piszczało tak dalej to samo. Nie jest to uciążliwe bo podczas gry raczej tego nie słychać, tylko podczas ciszy. Może razem z kolegą S_600 

mamy bardziej wyczulony słuch niż inni. :rofl:

Nawet wczoraj ziomek był u mnie i powiedział, że nie słyszy w ogóle różnicy jak mu przełączałem mic wł/wył...

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...