Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dla statków niby wziąłem, ale jak sobie przypominam jak s(pipi)one bylo sterowanie w ac3 i sciaganie na siebie uwagi calego miasta o byle guwno to mi sie odechciewa. Mam backlog ustawiony wg wlasnych preferencji i black flag jest ostatnie.

 

AC4 najlepszy Assasyn. Reszta to gów.no obsrane. Ogólnie w pirackich klimatach nie ma niczego lepszego na past geny - Piraci z Karaibów to crap, a w Port Royale nie grałem więc się nie wypowiem.

 

Czezky - Gyakuten do kolekcji, czy jesteś szóstą osobą w Polsce, która gra na japońskim 3DSie?

Odnośnik do komentarza

no chyba nie do ps4 na ktorym nie mialbym po co jej podlaczac?

 

Czezky - Gyakuten do kolekcji, czy jesteś szóstą osobą w Polsce, która gra na japońskim 3DSie?

 

Nie, w cyfrowke ze store'a ;]

Ale na polce musze miec wszystkie :sorcerer:

Brakuje Milesa 2.

Odnośnik do komentarza

Te najwieksze spece od symulacji w necie powiedzialy, ze ff to tylko do immersji, a do wynikow i tak sie wylacza, wiec olalem i zaoszczedzilem 1000.

(nie zeby zapewnilo mi to wyniki ;))))

Nie chce sie wiecej wypowiadac, bo wiem, ze dla forumowych rajdowcow force feedback jest jak arcade stick w bijatykach (z tym, ze nie jest:>).

Odnośnik do komentarza

Lipa pisz wrażenia ( głównie chodzi mi o grafę xD ) z NBA

Rozczarowanie bo seria stoi w miejscu. Kilka nowych animacji, muzyczek i oczoje.bnych ficzerów. Grafa praktycznie identyczna jak w 2k14 (czyli dobra) ale co najgorsze online znowu niegrywlny. Lag na sterowaniu ale tylko jak jakimś fartem uda się polączyć, bo lączenie leży i kwiczy.

Kolejny growy cios dla mnie w tym roku.

Może jestem za bardzo surowy, wymagjący i dla koszykarskiego janusza to będzie fajna gra ale dla koszykarskich freaków to jak na razie lipa :)

Odnośnik do komentarza

Jedyny FF jaki szanuję to na automatach z DAYTONA USA. Resztę zlewam ciepłym moczem. Siedzę w domu to chcę grać w grę. Jak bym chciał się pomocować z kółkiem, to kupiłbym malucha za 600zł (2x mniej niż kierownica) i pojeździł po polu buraków sąsiada. Dlatego lepsze kółka bez FF, tak samo jak i pady bez wibracji.

 

@bartiz

 

Nie dla januszy jest też Madden, ewentualnie MLB, choć jeśli chodzi o Baseball wolę zdecydowanie Pro Yakyuu Spirits, chociaż po kiepskiej sprzedaży trójki, która wyszła na X360, Konami klepie kolejne części tylko dla Sony :/.

Edytowane przez ping
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie, mecze ładują sie ciut szybciej, a w szatnie nie byłem bo nie odpalałem tych wspaniałych fabularnych trybów z wąsem.

 

Owszem jako całość jest spoko ale już miałem ileś bugôw no i ten online czyli esencja w grach sportowych, bo ile można grać z durną konsolą.

Podsumowując tak jak to dobra jest gra to tak samo od lat stoi w miejscu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wyczuwalny lag na sterowaniu to w NBA 2K online był zawsze, czasami mniejszy czasami większy ale meczu jak w singlu nie miałem nigdy. 2K15 na razie zagrałem 5 minut, jutro pewnie pogram więcej ale zmartwiłeś mnie tym że jest niegrywalny, może jakoś łączy z hamburgerami ?
 
najwięcej grałem w NBA 2K11 na X360, tak się wkręciłem że grałem nawet w online ligach, gdzie doszedłem do pół finału Play Offs. Dodam, że do momentu kupienia gry, NBA nie interesowałem się z 10 lat i nie wiedziałem nawet kto jest dobry a kto nie, kto gdzie gra itp. Tak się wkręciłem w grę że po nocach mecze na C+ oglądałem i ściągałem z sieci.
 
@ping - Madden i Baseball nie mój sport całkiem, ale może kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...