Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

SVoDRK6.jpg

 

Od lewej:

 

- Gra w którą grałem najwięcej czasu na PS2, ale na piracie. :( Przejdę chętnie znowu, bo setting, arcade'owa rozgrywka i subquesty są świetne.

 

- Raven_raven napisał mi kiedyś na priv (mam nadzieję że się nie obrazi że to napiszę tutaj), że MGS2 jest najlepszą częścią MGS z fenomenalną, momentami metafizyczną fabułą, a MGSa 3 lubią janusze którym podoba się przepełniony patosem film akcji. Tylko dzięki tej rekomendacji chcę zagrać.

 

- RPG FromSoftware z bodajże 2000 roku  :woot:

 

 

 

A za wszystko dałem 23 złote, top kek.

Odnośnik do komentarza

- Raven_raven napisał mi kiedyś na priv (mam nadzieję że się nie obrazi że to napiszę tutaj), że MGS2 jest najlepszą częścią MGS z fenomenalną, momentami metafizyczną fabułą, a MGSa 3 lubią janusze którym podoba się przepełniony patosem film akcji. Tylko dzięki tej rekomendacji chcę zagrać.

 

I tak dawał to chyba do statusów. :P

A sam MGS2 daje radę, daje. Przeszedłem go w wakacje, w sumie po raz pierwszy.

Może poza samą scenką końcową IMO (i Fatmanem), ale reszta jest naprawdę dobra.

 

 

- RPG FromSoftware z bodajże 2000 roku  :woot:

 

 

A za wszystko dałem 23 złote, top kek.

 

Wow x2.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
że MGS2 jest najlepszą częścią MGS z fenomenalną, momentami metafizyczną fabułą, a MGSa 3 lubią janusze którym podoba się przepełniony patosem film akcji. Tylko dzięki tej rekomendacji chcę zagrać.

 

Ma racje, MGS3 to ultra janusz. W MGS2 przez 80% gry sluchasz filozoficznych rozwazan, ogladasz spokojne, leniwe cutscenki, akcja posuwa sie do przodu wolnym tempem. Nikt sie nie napyerdala. Czasem strzelisz do mewy.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sumie nie tyle kupiłem co dostałem .Nie interesowałem się za bardzo tą serią , płyty w stanie dobrym wiadomo ryski są bo gra była ogrywana ale nic specjalnego . Jest taki zestaw coś warty w ogóle i jest to komplet czy czegoś brakuje?

DSC00028J_eqqrsnr.JPG

DSC00027J_eqqrsnx.JPG

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...