Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mieszany zestawik...musialem sobie odkupic Wii mario bo zdarzyl mu sie przykry wypadek podczas przeprowadzki. Zdjecie wyglada jakbym robil pralką...sorry za jakosc, odbiore lustrzanke od tescia to zaczne cykac jak nalezy.

 

Z mniej rozpoznawalnych jest tam Audio CD jednego z obecnie moich ulubionych kompozytorow, Hiroyuki Sawano ktory kleci melodyjki do filmow i gier, manga Attack on Titan (hell yeah) i legends of war patton bo slyszalem ze gra nie najgorsza.

 

4hxx1i.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jakis czas temu pozbylem sie swojego PSX'a i PSone wraz z grami. Zal mi bylo ale teraz mam mocne postanowienie zebrania najbardziej interesujacych mnie gier. Paczka z konsola wlasnie przyszla - az mi sie lapy trzesly przy pierwszym uruchomieniu. Konsole dorwalem w rewelacyjnym stanie wraz z kartonem (ten jest "troche" podniszczony ale i tak cieszy taki zestaw). Oby listonosz wyrobil sie jeszcze z dostarczeniem gier przed weekendem...

 

http://i62.tinypic.com/21e4zzr.jpg

 

karta jest dedykowana do PSone? czy domyślna od szaraka?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki mieszany zestawik...musialem sobie odkupic Wii mario bo zdarzyl mu sie przykry wypadek podczas przeprowadzki. Zdjecie wyglada jakbym robil pralką...sorry za jakosc, odbiore lustrzanke od tescia to zaczne cykac jak nalezy.

 

Z mniej rozpoznawalnych jest tam Audio CD jednego z obecnie moich ulubionych kompozytorow, Hiroyuki Sawano ktory kleci melodyjki do filmow i gier, manga Attack on Titan (hell yeah) i legends of war patton bo slyszalem ze łatwa platyna

 

http://i61.tinypic.com/4hxx1i.jpg

 

Marianik fajowy.

Odnośnik do komentarza

Moj wymarzony zestaw Dreamcastowy jeszcze do mnie nie dotarl, ale jest epicki. Jaram sie oporowo ;]

 

Jak sobie porownam ceny gier na Dreamcasta do cen gier na PS4, to od razu pojawia mi sie usmiech na twarzy. Sega Dreamcast - to jest to!

 

Dreamcast z 4 padami, 2 VMU, gry [Virtua Fighter, Shadow Man, Jet Set Radio, Ready 2 Rumble, THPS 2, Tomb Raider Chronicles, Hidden & Dangerous, Crazy Taxi, Quake III Arena, Sega Rally, Dragons Blood, Virtua Tennis, Space Channel 5, Vigilante 8, oraz Ferrari F355 Challenge ;]

 

 

Najnowoczesniejsza konsola roku 1999 :D

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...