Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

też się zastanawiam nad tą edycją Blackilist. Warto?

 

Ja kupilem w wydaniu The 5th Freedom Edition i przyznam, ze figurka prezentuje sie naprawde dobrze. Zestaw mozna kupic w dobrej cenie, wiec warto sie rozejrzec.

Sama gra bardzo mi sie podobala, jestem fanem trylogii, wiec chetnie siegnalem po Blacklist bo w reckach czytalem, ze nie ma tam zadnych niepotrzebnych udziwnien tylko stary dobry Splinter Cell. Nie zawiodlem sie bo gra wciagnela mnie jak poprzednie czesci 1-3, wiec polecam ja kazdemu bo to definicja skradanki, do tego jest bardzo rozbudowana - jest cala masa gadzetow do odblokowania, wiec gra zapewnia zabawe na dlugie godziny. 

Szkoda byloby przegapic tak dobra gre, jesli podobala ci sie trylogia to siegnij po Blacklist.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

chwalisz się czy żalisz że masz raka?

Cod'em akurat to sie chwale bo całkiem godny szpil, akurat na mój rozkład jazdy czyli praca + uczelnia = gdzieś 2 godzinki na granie akurat na multika.

 

Co do PS4 niestety żałuje że zgrzeszyłem jedyny słuszny obóz MS, ale mam nadzieje że xbox będzie wyrozumiały i przyjmie mnie z otwartymi rękoma za niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Dobra przyszła pora i na mnie. W niedzielę kupiłem sobie Xbonera po setnym problemie z online w DC. Byłem tak (pipi) głodny wyścigów, że nie wytrzymałem. Wstałem z sofy, ubrałem się i pojechałem do euro.  Xbox będzie dla mnie uzupełnieniem PS4, głównie dla serii FORZA i mniej dla innych exów. Jak ogram to co mam, to też uraczę się Sunset Overdrive. Multiplatformy  to tylko na PS4, gdzie mam dużo więcej znajomych.

 

Teraz zagrywam się w FH2 i gra jest świetna. Co najważniejsze bogata w zawartość. Świetnie oddany klimat wybrzeża Morza Śródziemnego. Jednak moim zdaniem mimo, że model jazdy jest za(pipi)isty, to ten w DC jest jeszcze lepszy.

 

Jeżeli chodzi o system, to w porównaniu do PS4 działa dużo wolniej, jednak jest to akceptowalne. PS4 szczególnie po aktualizacji zapierdala i ma się wrażenie, że wie co chcemy wcisnąć zanim to zrobimy. Fajny jest ten Snap czy tam wstaw z progresem achievementów, jednak działa to czasami mozolnie.

Pad jest spoko ale po używaniu DS4 przez rok już takiego szału nie robi, tak jak to było z DS3 vs. pad od x360.

 

Instalacja z płyty FH2 to kilkanaście minut do możliwości zagrania. W PS4 mamy kilkadziesiąt sekund...

Ściągnięcie i instalacja np. Forza 5, to jakieś kilkanaście godzin do 100% (!). Dobrze, że chociaż w tle.

 

Mimo to system jest udany i trafia w mój gust, jednak mogliby popracować nad optymalizacją.

 

Cieszę się, że mogłem sobie pozwolić w tej generacji na posiadanie dwóch konsol, dzięki czemu nie będzie problemów i bólu dupy (vide CW), że w coś nie zagram. :)

 

http://i.imgur.com/4NCFhjD.jpg

 

Łap plusa za pilota od bravii :whistling:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ASUS ROG Matrix GTX 780 Ti.

(...) że sama taka karta, to wydatek rzędu trzech tys. zł, zatem jest to równowartość PS4+XO.

 

Powiedz mi, po co kupiłeś 780Ti, kiedy na rynku jest tańsza (i zauważalnie lepsza, szczególnie w wyższych rozdzielczościach) GTX 980 od Gigabyte'a, w dodatku za 2400? Ciekaw jestem reszty tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...