Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to serdecznie pier.dolę i gram w to co mi się podoba.

 

+1000

 

Dzięki za plusika, na Ciebie zawsze można liczyć. Forumowi pieniacze kiedyś dorosną (lub nie) i zrozumieją że prawdziwy gracz gra sobie w co mu przyjdzie ochota, bez patrzenia na trendy, antytrendy itd. Gram bo lubię i już.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ping jaki rak branzy

 

Lepsze to, niż kierowanie się dziwną modą typu "nie kupujemy gier od dużych wydawców, bo są duzi i zarabiają pieniądze, a to jest niefajne".

A ambitne gierki z nietuzinkową fabułą też kupuję. Podejrzewam, że w ciągu miesiąca więcej niż niektórzy w ciągu roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

cod jest jak mac donald - smakuje wszystkim jest odgrzewanym kotletem z przyprawami, każdy wie, że jest niezdrowy, ale nikt się nie przejmuje, że firma niszczy ziemie tak jak acti niszczy branże grową. Jest mała grupka ludzi, którzy widzą co się dzieje i stawiają jawny sprzeciw takim praktykom i nie kupują w makdonaldzie czy gierek od acti, ale niestety jest zalewana przez głupią mase, która kieruje się swoimi egoistycznymi pobudkami aby mieć troche funu na chwile.

 

 

Rak branży.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ping jak desperacko probuje odciagnac forumowiczow od prawdy, a mianowicie od tego ze jest achievementowa dziwka i granie samo w sobie nie sprawia mu zadnej frajdy. 

 

Rak branży. 

 

LOL TYPIE ZOBACZ JAKIE MAM RATIO 50% PRAWDZIWY DZIWKA ACZIWMENTOWA MA CO NAJMNIEJ 80% NIE ZNASZ NIE OCENIAJ :taknieco:

 

Swoją drogą acziwmenty to zbawienie i jednocześnie rak branży. Zbawienie, bo można się pobawić dłużej gierką, albo sięgnąć po coś, czego by się nie tknęło. Rak, bo kolejna dostawa jRPGów łypie na mnie z półeczki, a wiem, że nie zagram w nie w najbliższym czasie bo trzeba dziwczyć :(.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...