Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi się na zdjęciach ten biały One, ale dla mnie raczej odpada. Raz że w domu jest czarny LED Samsunga a dwa mój kiedyś biały 360 jest teraz kremowy :P Boję się, że to samo będzie z ONe


Ale tak z boku to faktycznie jak ksero albo jakaś drukarka xD ja j e b i e jak nie magnetowid do skaner :D 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
 

Genialny wzór na płycie <3

 

słynny w pewnych kręgach Xenoblade którego nie mam na czym odpalić i jakiś tam crap razem z tym przyszedł to zrobiłem zdjęcie(w kiblu, bo nigdzie indziej w domu nie mam ludzkiego oświetlenia :sorcerer:)

 

http://i.imgur.com/pQl7zVg.jpg

 

Xeno brałeś z Amazona? Ostatnio widziałem nówki w normalnych cenach.

Odnośnik do komentarza

@DonSterydo z allegro w ludzkiej cenie. przeczytałem w temacie gry tu na forum, że polski dystrybutor rzucił trochę tych gier u nas(czy coś w tym stylu). czuje coś w kościach, że taka okazja się prędko o ile w ogóle się już nie powtórzy to postanowiłem zgarnąć, tym bardziej że jestem fanboyem monolithu. teraz jeszcze przydałby się sprzęt na którym mogę w to zagrać :D.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

I pomyśleć że ja kupiłem jakieś 2 miesiące przed tym rzutem za 250zł na ebayu... Z drugiej strony nie żałuję bo niby czemu miałbym? :P

 

Jak pomyślałem, że za 2 miechy jedyną opcją ponownie może być używka za 250 zł z Amazona, to zacisnąłem zęby i kupiłem.

 

Stety/niestety musiałem anulować dzisiaj zamówienie na Wonderful 101 bo się okazało, że w sklepie gdzie zamówiłem jednak nie mają. Ma ktoś jakieś namiary na nówki w PL?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na ceneo wyskoczyło 160zikos w sklepie ŚwiatGier ale nie zamawiałem tam nigdy więc nie wiem jak z opinią o sklepie:

http://swiat-gier.com/nintendo-wii-u/12671-the-wonderful-101-wii-u.html

 

No właśnie tam anulowałem zamówienie :D Gadałem dzisiaj z właścicielem i najwyraźniej mają jakiś błąd na stronie bo pokazuje, że mają ileś sztuk na stanie, a od dawna nie mają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...