Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie na tych słuchawkach słychać z której strony do nas walą ? :D

 

Pewnie, że tak. Słychać też wiele innych rzeczy. W życiu nie słyszałem tak dokładnie poszczególnych instrumentów podczas odtwarzania muzyki, jak też np. w czasie gry w Halo co chwilę odwracałem się do tyłu, bo autentycznie byłem przekonany, że ktoś wchodzi do pokoju. Dźwięki są z każdej strony, a efekt jest fenomenalny :)

 

Jak to jest z tymi słuchawkami? Każde się nadadzą do takiego pada czy musi być przejściówka? A może w ogóle tylko specjalne HS będą działać?

Chciałbym wiedzieć przed zakupem konsoli czy moje obecne by się nadały czy jednak to dodatkowy koszt.

 

Pad wygląda fenomenalnie.

 

Tak, nadadzą się wszystkie słuchawki, ALE musisz kupić sobie do nich adapter do pada.

 

http://www.redcoon.pl/B519030-Microsoft-Xbox-One-Headset-Adapter_Zestawy-s%C5%82uchawkowe

 

B519030_1.jpg

 

Inaczej to nie zadziała.

 

szczerze fajny jakbym miał tych kilka lat mnie a teraz to design troszkę dziecinny i po pierwsze nie pasowałby mi do salonu i rzucał w oczy gościom no i ogólnie by się ze mnie znajomi nabijali. Uważam że czarny pad od Xone jest piękny i taki ja sobie kupie.

 

Nie przejmuje się takimi rzeczami, jak to, co powiedzą moi znajomi. Akurat ten temat jest im od dawna znajomy i przychodząc do mnie i tak zmagają się z widokiem plakatów, figurek, czy innych dziesiątek pudełek z grami, które mam w pokoju, więc po przyjściu do salonu kompletnie ich nie dziwią tego typu akcesoria. Ja uwielbiam takie wykonanie, im więcej pracy ktoś w to włoży, tym bardziej doceniam, a przy tym padzie graficy się niesamowicie postarali. Jest tutaj kilka smaczków czy detali (ot, jak choćby ten uśmieszek).

 

ja tam nadal czekam na białą wersję do kupienia osobno.

 

Ja też i z wielką chęcią w niego wtedy zainwestuje. Biały jest śliczny po prostu.

Odnośnik do komentarza

Pora na podsumowanie listopada.

 

LyOqnQL.jpg

 

gBOudLI.jpg

 

W tym miesiącu trochę nietypowo, a to za sprawą Tiki - figurki, która spodobała mi sie od pierwszych chwil. Jest świetna! Żeby nie było - nie jestem kolekcjonerem tego typu rzeczy. To był tylko taki skok w bok/odchył od normy. Stwierdziłem, że będzie się idealnie prezentować na półce z grami i tak też jest w rzeczywistości. Dobra rzecz. :)

 

Dalej mamy komiks Wiedźmina, który też miał premierę początkiem listopada. Bardzo miło się czytało, ale jednak troszkę za krótko. Jako fanboj Wiedźmina chciałbym więcej takich komiksów (które podobno już powstają), ale póki co muszę się zadowolić tym co jest. (BTW okładka to niezła paskuda... Serio nie dało się dać czegoś lepszego?)

 

Teraz kolej na gry: Dragon Age III z pre-ordera - nie żałuję kasy, gra jest świetna i mam gdzieś mówienie że to rak branży (rakiem branży to jest CoD czy AC nie DA). Jedna z najlepszych produkcji od Bioware bez dwóch zdań.

Na koniec Persona Ultimax, która dotarła do mnie dzisiaj z koszulką i kartami tarota w zestawie. Jako fan Persona nie mogłem tego zestawu nie zamówić. ;)

 

Uff... tyle. :)

 

P.S. Więcej zdjęć Tiki w spoilerze dla zainteresowanych:

 

 

HAERmE0.jpg

fHhpwWL.jpg

cOqJivn.jpg

5Qz1mrs.jpg

epOynEe.jpg

XisxRtH.jpg

 

 

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

OT0L9hV.jpg

 

Dino Crisis - gierka którą cenię wyżej niż całą klasyczną trylogię RE.

 

MOH:U - jeden z moich ulubionych fpsów, rycerzy i robienie zdjęć pamiętam do dziś.

 

RotTK VIII - zawsze ostrzyłem sobie zęby na tę serię, ale nigdy nie udało mi się zagrać. Rajcował mnie koncept skomplikowanej strategii na konsoli, to będzie zdaje się świetna gra na święta, no i dorwałem reprint w FOLII. :czezky:

 

DW2 - bo nigdy nie miałem styczności z tym typem gier (japońskie beat-em upy (?) z masą postaci na ekranie, dość charakterystyczny gatunek)

Odnośnik do komentarza

Miłych wrażeń podczas ogrywania SH2 DC... :) Pora roku akurat odpowiednia. Szkoda tylko, że ten dodatkowy scenariusz jest taki krótki, ale za to fajny... polecam... :) Mi w miarę sprawne przejście zajęło 21m 32s... :( Jak będziesz przechodzić pierwszy raz, to może do godziny max 2 dociągniesz...

Sam mam identyczną wersję gry i potwierdzam, innego wydania Director's Cut nie było.

Odnośnik do komentarza

Nie pęknie. Plastik tego typu spokojnie wytrzymuje nacisk rzędu 150-200g bez żadnej deformacji. Dzięki temu w jedną półkę mogę włożyć 2x więcej gier, a wyprofilowane są idealnie, by pomieścić dwa rządki 42 dvd boxów. Bardziej szkodliwe jest ocieranie się pudełka o pudełko, dlatego zostawiam ciut luzu, żeby nie jeździć nimi podczas wyciągania. Rozwiązaniem jest odpowiedni chwyt - rozchylasz dwoma palcami pudełka sąsiadujące z wybraną grą i wyciągasz ją kciukiem, trochę jak zabawa (nene)ką.

 

Ale tak czy siak na upartego można wymienić boxy, w hurcie to groszowa sprawa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...