Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

sony-playstation-vita-wi-fi-karta-8gb-le

 

Wczorajszy zakup. Wyrwana od kumpla w okazyjnej cenie, miesiąc używana na gwarancji z euro rtv bodajże.

O dziwo różnica między wersją slim a zwykłą jeżeli chodzi o ekran jest dla mnie nie odczuwalna, pewnie gdybym miał obie obok siebie to by była inna bajka ale na ten moment jestem zadowolony bo leży lepiej w ręce niż jej poprzednik.

Postanowiłem sobie znów sprawić kolejną vitę bo nazbierało się trochę zaległości i biblioteka gier, które chciałbym ograć również wzrosła znacznie. Zdjęcie nie moje jak zrobie jakieś zakupy growe to wrzuce ze swoją vitą :)

Odnośnik do komentarza

Modele 1000, bez ramki wokół wyświetlacza, którą widać na zdjęciu kolegi. Z tym krytykowaniem LCDków bym uważał, bo zajeżdza to trochę owczym pędem. Ekran jak ekran, jakoś grając na swoich telewizorach chyba nie płaczecie, że to LCD. OLED niby spoko, ale te pasy/smugi na czarnym tle są mocno słabe.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Hmm czemu nie oled nie wiem. Podoba mi się dłuższy czas grania na samej baterii oraz to, że konsolka jest lżejsza. Co do ekranu gdybym miał dwa przed sobą do porównania na bank by była jakaś różnica tak to nie widzę:) Na razie spadam do ogrywania Finala VIII jak dojdzie reszta zakupów wrzucę wraz z vitą, która cała czarna wygląda dość spoko aczkolwiek matowe wykończenie jest dość dziwne w porównaniu do oleda. Miałem spoko cenę to wziąłem nowszą i to chyba jedyne co mną akurat kierowało.

Odnośnik do komentarza

to chyba druga gra którą widziałem na DC po Soul Caliburze. Do dziś pamiętam jak mną pozamiatała. Cykl dnia i nocy wg lokalnego czasu, zmiana fal radiowych, te fury , te miasta , te neony. Ech wtedy to się czuło zmianę generacji.

Mojego DC dostałem wraz z MSR, Caliburem, Crazy Taxi 2 , Sword of Berserker, Virtua Tennis  i RE: Code Veronica. Chętnie bym przeżył to jeszcze raz :P Teraz jak sobie kupię nextgena w komplecie z 5 grami pewnie nie poczuję w sobie  ani ułamka tej radochy. Lata nie mają nic do tego. 

 

tak wiem

kup WiiU

 

 

:frog:

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to za gierki Paliodor, gdzie jakies tytuly AAA jak Call of Duty, Assassins Creed, Fifa? Widze ze bajki kupiles do ogladania jakies hahaha.

 

Super, nie wiedzialem ze Fatal Frame mialo w USA taka ladna okladeczke. Sega mega drive collection to naprawde KONKRETNY zestaw gier. Wbilem platyne zarowno w regionie EU i USA z najwieksza przyjemnoscia. Polecam Story of Thor, megatona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...