Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Skad tego laytona sciagnales i za ile?

 

 

 Kupiłem za 70zł u siebie na miejscu, w takim małym stacjonarnym sklepiku. Duży fuks, bo o ile wydanie EU mocno potaniało, to wersja US chodzi w sklepach internetowych i na eBayu w okolicach 40 $ :/

 

 

tego crapa Dragon's Dogma nie zamawiałem, tylko videogameplus.ca mi przysłali zamiast Dragon's Crown.

 

Miałem podobną sytuacje; napisałem do supportu, poprosili  o odesłanie gry do Kanady (wyszło ok. 23 zł za polecony piorytetowy) dwa tygodnie pózniej odebrałem paczkę z właściwym tytułem i oczywiście zrefundowali mi koszty wysyłki. Wszystko przebiegło profesionalnie i w miłej atmosferze :)

Odnośnik do komentarza

 

tego crapa Dragon's Dogma nie zamawiałem, tylko videogameplus.ca mi przysłali zamiast Dragon's Crown.

 

Miałem podobną sytuacje; napisałem do supportu, poprosili  o odesłanie gry do Kanady (wyszło ok. 23 zł za polecony piorytetowy) dwa tygodnie pózniej odebrałem paczkę z właściwym tytułem i oczywiście zrefundowali mi koszty wysyłki. Wszystko przebiegło profesionalnie i w miłej atmosferze :)

 

 

Jak stoją koszty wysyłki z vgp? Teraz spoko promo mają na jrpgi gdybym kilka dni wcześniej nie zamówił i się nie spieszył żeby zagrac to bym wlasnie u nich brał zawsze te pare dyszek w kieszeni. Persone 4 mozna u nich kupic za smieszne pieniadze cos kolo 60zl. Natural doctrine jakies 90zł u nas ciagle trzyma cene mocno.

Odnośnik do komentarza

Jak stoją koszty wysyłki z vgp? Teraz spoko promo mają na jrpgi gdybym kilka dni wcześniej nie zamówił i się nie spieszył żeby zagrac to bym wlasnie u nich brał zawsze te pare dyszek w kieszeni. Persone 4 mozna u nich kupic za smieszne pieniadze cos kolo 60zl. Natural doctrine jakies 90zł u nas ciagle trzyma cene mocno.

 

 

 

 

ile tam wołają za wysyłkę do PL, bo guilty egar za 167zł kusi ?

 

7.49$ za 1-2 gry, 14.99$ za 3-4 gry, 19.99$ za 5-6 gier. Dolary kanadyjskie ofc.

Odnośnik do komentarza

@wojtasso

 

Persona 4 jeszcze do wczoraj byla tam za 45zl, teraz cena poszla w gore bo sie promocja skonczyla. Z tego co mi napisali to ich firma od wysylek wysyla sobie sama do Niemiec i potem z niemiec rozprowadza po Europie wiec mala szansa na cło/Vat obecnie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Teraz tez maja promo na rozne jrpg disgea3 na vitke za 70zl sam dalem 100 wiec roznica jest ale warto by bylo dopiero przy wzieciu z 4 gier w takim promo. Mi generalnie chodzi o sprawdzony sklep gdzie zamowie pudelkowe wersje gier ktore chce ograc a ktore u nas sa tyolko cyfrowo z obecnych promo kusi jedynie demon gaze i natural doctrine za 90zl kazda ceny mega dobre.

Odnośnik do komentarza

eOieuZS.jpg

 

BuHCrKe.jpg

 

Trzeba się było trochę odchamić od grania na XO i PC. Smasha będę rozpracowywał w weekend, bajonetki lecą na kupkę wstydu do ogrania, a na razie macam figurki, które moim skromnym zdaniem prezentują się rewelacyjnie. Na zdjęciu Zelda i Metroid.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...