Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na podsumowanie lutego!

 

P8BZH0Y.jpg

 

Najważniejszy zakup to oczywiście New3DS. :banderas: Jest to mój pierwszy i jedyny 3DS (mam jeszcze tylko DSa z 2005 roku i GBA). W skrócie: konsola kozak niesamowity.

Gierki też na start jakieś się znalazły: w zestawie Majora, dokupiłem jeszcze Pokemony Y i DoA.

Infinite Space to nie do końca zakup z tego miesiąca. Gierkę kupiłem ponad rok temu, ale dopiero teraz będę chciał ją ograć, no bo to przecież Segunia i Platinum :banderas:

Na deser zacny Chrono Trigger do ogrania przed Chrono Crossem.

 

Oprócz tego spontan w postaci Resonance of Fate jako jeszcze jedna z wielu zaległości na PS3 i świeżynka, którą dzisiaj dostałem, czyli DoA Last Round - cycki w ostatecznej wersji na PS4. Będzie grane! :obama:

 

P.S. Dzięki raz jeszcze Rayos za DoA i CT! :)

 

Ale pojechales stary :obama:

 

Niesamowite pokłady miodu na tym zdjeciu, Infinite Space kozaczek. Gra z powodu braku mozliwosci usunecia save'a trzyma cene jezeli chodzi o zafoliowane sztuki, nie wiem jak tam u Ciebie ale uwaga na celestalo objects czy cos takiego jak jest save. Konsolke z zelda ostatecznie odpuscilem, niestety nie mam tyle zbednej gotowki w tym momencie i licze na to ze w przyszlosci nadal beda dostepne i sobie na spokojnie kupie jak sie sytuacja ustabilizuje.

 

Co tu gadac, Resonance, DoA x2, CT, pokemony :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Velsu za miłe słowa. Co do tego save'a z Infinite Space to nie wiem jak jest i nie wiedziałem że coś takiego jest. To była używana sztuka kupiona na ebayu (wzięta od jakiegoś anglika). Jak dokładnie przedstawia się sytuacja z tym savem? O co chodzi ze spoilerami? Trochę nie czaję... :/

Odnośnik do komentarza

Dobra jednak nie chodzi o spoilery tylko jakies celestal objects, mozna je zobaczyc tylko raz podczas przechodzenia i nie ma tego jak usunac wiec jak ktos przed Toba przeszedl gre i to widzial to Ty juz nie zobaczysz. Nie wiem co to i jak wazne to jest bo sam w to nie gralem jeszcze, moze tylko jakis detal.

Odnośnik do komentarza

@ Ireniqs

 

Na spoilery też uważaj i nie wchodź do bazy danych dostępnej w menu głównym na starcie, bo są tam informacje o spotkanych postaciach itd. :) Ja miałem to szczęście, że koleś na mojej używanej kopii nabił tylko dwie godziny zanim się poddał (cena też była dobra - 40 kilka dolarów).

 

Ogólnie gra była dla mnie dużym pozytywnym zaskoczeniem. Najsłabszy jest początek, ale potem wszystko się rozkręca i trzyma w napięciu przez jakieś 40 godzin. Ty chyba lubisz Xenogears, więc tym bardziej powinno ci przypaść do gustu. Pod pewnym względami IS jest nawet lepsze.

Odnośnik do komentarza

Xenogears bardzo mi się podobał to prawda. :) W takim razie będę musiał niedługo nadrobić też IS. :obama: Nie wiem do końca jak jest u mnie z tym savem, jeszcze zobaczę. Dzięki za informacje bo nie miałem nawet pojęcia że są takie jajeczka.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dzięki Velsu za miłe słowa. Co do tego save'a z Infinite Space to nie wiem jak jest i nie wiedziałem że coś takiego jest. To była używana sztuka kupiona na ebayu (wzięta od jakiegoś anglika). Jak dokładnie przedstawia się sytuacja z tym savem? O co chodzi ze spoilerami? Trochę nie czaję... :/

Może nie do końca legalny pomysł ale..

 

skoro gra ma save nie do skasowania to może tak jak radzi Ping po prostu ograj tą gierke na R4? Gra oryginalna nie ruszona a na R4 jak coś możesz zapis skasować :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...