Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby naklejać na folię takie naklejki, ale wiadomo, szybciej po prostu nadrukować na okładkę, która i tak wędruje do pudełka. I tak najbardziej genialne jest Sony, które olbrzymią naklejkę nakleja na PUDEŁKO zamiast folię, a klej to jakiś złośliwy epoksyd, który po potraktowaniu izopropanolem się nie tyle rozpuszcza/zmywa co tworzy rozmazującą się po całości breję i pudło nadaje się tyko do kosza.

Dlatego na platformy Sony staram się nie kupować gier w Polsce (naklejki mają języki PL/CZ i kilka innych więc to kwestia regionalna).

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Wiedzmin jedyneczka z Allegro czy da sie to dorwac w jakims sklepie? Wiekszosc to teraz te oblesne gameboxy a przydaloby sie miec na poleczce.

 

Żona załatwila od jakiegos kuzyna ktory kupil dawno temu i juz nawet zapomnial ze to ma. Kupione za symboliczna dyszke i uznane jako prezent od niej bo koles i tak chcial na smietnik wyrzucac. Do tego byla tez figurka Geralta, niestety bez oryginalnego opakowania, ale i tak jest nowa :)

Odnośnik do komentarza

 

Wiedzmin jedyneczka z Allegro czy da sie to dorwac w jakims sklepie? Wiekszosc to teraz te oblesne gameboxy a przydaloby sie miec na poleczce.

 

Żona załatwila od jakiegos kuzyna ktory kupil dawno temu i juz nawet zapomnial ze to ma. Kupione za symboliczna dyszke i uznane jako prezent od niej bo koles i tak chcial na smietnik wyrzucac. Do tego byla tez figurka Geralta, niestety bez oryginalnego opakowania, ale i tak jest nowa :)

 

Ta figurka jest warta parę stów, jakiś czas temu jej ceny dochodziły na allegro do 300-400 zł, a na ebayu widziałem, że kiedyś coś koło 600 poszła, więc spoko ten prezent :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jak mi matula chciała zrobić prezent i poszła do empiku żeby kupić Wiedzmina pierwszego, ale że juz nie mieli to gość polecił jej Neverwinter Nights 2 w wersji rozszerzonej no i ku.rwa gra dobra, dodatek Maska Zdrajcy jedno z najlepszych dlc ever, ale ku.rwa miałem zawód jak nie dostałem tego W1 :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...