Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pośmialiśmy się, ale czas na gry.

 

Błaga, gmraj z japonskim dubingiem. Podpatrzylem angielska wersje i meh...japonski Monokuma najlepszy :fsg:

Ja uważam, że oba dubbingi trzymają poziom - kwestia gustu :)

Japoński monokuma na początku lekko wnerwia, ale im dalej  :obama: Zresztą wystarczy popatrzeć na japońską obsadę aktorów :banderas:

 

Down:

Tym bardziej gdy spojrzy się na to 

http://kotaku.com/danganronpa-2-s-japanese-cast-is-an-anime-fans-dream-1632321475

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

 

Pośmialiśmy się, ale czas na gry.

 

Błaga, gmraj z japonskim dubingiem. Podpatrzylem angielska wersje i meh...japonski Monokuma najlepszy :fsg:

Ja uważam, że oba dubbingi trzymają poziom - kwestia gustu :)

Japoński monokuma na początku lekko wnerwia, ale im dalej  :obama: Zresztą wystarczy popatrzeć na japońską obsadę aktorów :banderas:

 

Down:

Tym bardziej gdy spojrzy się na to 

http://kotaku.com/danganronpa-2-s-japanese-cast-is-an-anime-fans-dream-1632321475

 

 

Angielski dubbing to kaszana, kazdy kto gra w inna wersje dubingowa niz japonska zaniza sobie przyjemnosc z tej gry :frog:

Odnośnik do komentarza

Angielski dubbing to kaszana, kazdy kto gra w inna wersje dubingowa niz japonska zaniza sobie przyjemnosc z tej gry :frog:

Ja za pierwszym razem Dange ogrywałem po jap, a za drugim po eng więc porównanie jakieś mam  :hi:

Ogólnie japońskie głosy są trochę przerysowane (niektóre postaci - z drugiej jednak strony to był chyba zamysł twórców), za to w angielskiej wersji głosy jakościowo są całkiem niezłe, ale wiele z nich jest źle dobranych (głos do postaci) co wybija czasem z imersji. 

Przykład z brzegu - Nagito z Dang2 po japoński jest genialny, ale angielski aktor (co jest lekko dziwne bo w jedynce zagrał spoko, ba wielu uważa że lepiej niż jap. aktor)  :pawel:

 

 

 

Edit:

O Ping jednak żyje ;]

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

kolekcja na xbączusia się rozszerza, na urlop sprawiłem sobie 3 gierki

 

qj2Slqe.jpg

 

co chciałbym podkreślić to fakt że wszystkie tytuły pozyskałem poprzez handel z zielonymi braćmi :banderas:

 

NUAO38Q.jpg

 

obecna kolekcja + gierki na dysku jak GTA V, Killer Instinct, Destiny i Halo MCC, których pudełkowe wersje mam w planie kupić również.

 

Green-Power.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Starh --->

Za GOTY 2015, czyli Steins;Gate masz plusa ode mnie.

Genialna VN. Kapitalna, chwytająca za serce fabuła i pierwszorzędni bohaterowie.

 

Premiera Steins;Gata 0 już w listopadzie w JP. Liczę, na wiosenną premierę w NA/EU.

Słyszałem o SG wiele dobrego więc stwierdziłem, że sprawdzę ;] 

Anime obejrzałem do połowy więc zakończenia nie znam. Mam nadzieję, że się nie zawiodę  8)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...