Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to ciekawe, bo mi DS4 trzyma całe 8-9 h. :)

 

masz na myśli ten z zestawu, czy nowszy, kupiony osobno? mój przy 7 jest już na wykończeniu, ale nie używam zazwyczaj słuchawki a światło diody mam zawsze zminimalizowane.

 

Z zestawu z premiery.

Ja nie używam słuchawek i diodę mam również na minimum.

Odnośnik do komentarza

Mówcie i piszcie co chcecie, ale brak "wmontowanych na stałe" baterii w padach od xboxów to parodia. 2 raz z rzędu zresztą.

 

To nie parodia, tylko logika - mam trzy duale od PS3, które nadają się do kosza, bo baterie w nich już przeżyły maksymalną ilość cykli ładowania. Jasne, mogę rozkręcić i zamontować zamiennik z Chin, ale wygodniej mi po prostu kupić nowe akumulatorki.

 

Tak samo z zasilaczem - Sony upycha zasilacz do wnętrza konsol, niektórzy się cieszą, bo tylko kabelek wpinają i śmieją się z xboksów, które mają spore power bricki, a ja nadal sądzę, że to rozsądne, bo zasilacz oddaje dużo ciepła, co w z czasem działa niekorzystnie na bebechy wewnątrz konsoli.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Mówcie i piszcie co chcecie, ale brak "wmontowanych na stałe" baterii w padach od xboxów to parodia. 2 raz z rzędu zresztą.

 

To nie parodia, tylko logika - mam trzy duale od PS3, które nadają się do kosza, bo baterie w nich już przeżyły maksymalną ilość cykli ładowania. Jasne, mogę rozkręcić i zamontować zamiennik z Chin, ale wygodniej mi po prostu kupić nowe akumulatorki.

 

Tak samo z zasilaczem - Sony upycha zasilacz do wnętrza konsol, niektórzy się cieszą, bo tylko kabelek wpinają i śmieją się z xboksów, które mają spore power bricki, a ja nadal sądzę, że to rozsądne, bo zasilacz oddaje dużo ciepła, co w z czasem działa niekorzystnie na bebechy wewnątrz konsoli.

 

Dwie filozofie projektowania. Jedna jak i druga mają swoje wady i zalety. Szczerze mówiąc, ja miałbym spory problem wskazać tą lepszą.

Odnośnik do komentarza

No nintendo ładnie to zrobiło, ale dalej uważam ze paluszki / akumulatorki to duzo lepsze rozwiazanie i bedzie ono obecne rowniez w następnym xboxie, co so zasilacza to tez imo lepiej ze jest na zewnątrz, a bateria w ds4 trzymała mi 6h i za każdym razem jak chciałem grac wymagał ładowania xD żenada straszna

Odnośnik do komentarza

Ping,ale po co ci te gry i reszta zlomu ? Tak tego wszystkiego nie ograsz i bedzie tylko zalegac ?

 

Co druga gra to jakies mario i pokemony,gardze nintendo i sony. Odruchy wymiotne dostalem na widok tych rakowych gierek, jak mozna sie tym jarac ? (pipi) nie chce tego wiedziec bo i tak nie zrozumiem. W piz,du :lapka:

 

Czym sie roznia te wszystkie (pipi),ane pokemony, czy jakies zeldy i mario ? Jakies nowe skiny, mapki i inne go,wna ? Nintendo uber rak branzy, TFU !

 

XDDDDD

 

No przecież oczywiste, że w to nigdy nie zagram. Na same past geny (PS3/XBOX360/Wii) mam łącznie pewnie coś koło 1.5k pudełek z czego może ograłem połowę, niech leży - mi to nie przeszkadza, lubię mieć wybór :cool: :czesc:

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

 

Ping,ale po co ci te gry i reszta zlomu ? Tak tego wszystkiego nie ograsz i bedzie tylko zalegac ?

Co druga gra to jakies mario i pokemony,gardze nintendo i sony. Odruchy wymiotne dostalem na widok tych rakowych gierek, jak mozna sie tym jarac ? (pipi) nie chce tego wiedziec bo i tak nie zrozumiem. W piz,du :lapka:

Czym sie roznia te wszystkie (pipi),ane pokemony, czy jakies zeldy i mario ? Jakies nowe skiny, mapki i inne go,wna ? Nintendo uber rak branzy, TFU !

 

 

XDDDDD

 

No przecież oczywiste, że w to nigdy nie zagram. Na same past geny (PS3/XBOX360/Wii) mam łącznie pewnie coś koło 1.5k pudełek z czego może ograłem połowę, niech leży - mi to nie przeszkadza, lubię mieć wybór :cool: :czesc:

 

Ale wpadka, pomylilem tematy ! Oczywiscie pingu nic do tego nie mam... Ile juz na mnie szpagatow polecialo ? :lapka: Narka

Odnośnik do komentarza

Sprzedasz coś z tego, kolego?

 

I masz może coś na Mega Drive'a nowego?

 

Kilka rzeczy na pewno pójdzie na sprzedaż, bo sporo rzeczy brałem w zestawach i niestety dubelki jak zawsze się trafiły - dlatego założyłem temat na pchlim gdzie będę sukcesywnie wrzucał kolejne niepotrzebne rzeczy. Z SMD niestety nic, strasznie drogo wychodzi wysyłka  boxów SMD z Japonii, a gry europejskie na starych platformach to nie jest mój priorytet (50hz, większość gier chodzi WYRAŹNIE wolniej - przez całe życie grałem w PALowego Sonica 1, aż kilka lat temu odpaliłem japońca...).

 

@Nemesis

 

Zapyerdalam ciężko, przez co nie mam czasu się tym pobawić nawet. Ale może kiedyś :obama:

 

@Gumiś

 

Ponoć piątaka.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...