Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pingu silverami i goldami to żeś zaorał

 

Goldy to niestety pic na wodę fotomontaż, bo w środku nie ma wytłoczki ani instrukcji. Sama tekturka i gra. Na półce wygląda ok, ale będę szukał lepszego egzemplarza. Bardziej podobają mi się pudełeczka na GBA, no i chciałbym RED/Blue/Yellow w boxach - mają ŚWIETNY retro sznyt. Na początku przyszłego roku lecę do Tokyo na zakupy, więc będę sobie wybierał mint pristine condition gierek z mojej wishlisty :lapka:.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

@ping, skąd Ty na takie słodkości masz hajs? No ja pyerdole - przez Ciebie wpadam w kompleksy.

 

JAP, nawet komplety, są dosyć tanie (dla przykładu pudełeczko z Pokemon Crystal JP ~70zł, PAL ~250zł).

 

Japońskie pudełka od gierek GB/GBA są fantastyczne, jedyne co mnie boli, że nie mam ich jak sensownie wsadzić na półeczce pomiędzy PALki :(

 

Takie Wario Ware Twisted:

 

 

gocoqgc.jpg

 

 

:banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pingu silverami i goldami to żeś zaorał

 

Goldy to niestety pic na wodę fotomontaż, bo w środku nie ma wytłoczki ani instrukcji. Sama tekturka i gra. Na półce wygląda ok, ale będę szukał lepszego egzemplarza. Bardziej podobają mi się pudełeczka na GBA, no i chciałbym RED/Blue/Yellow w boxach - mają ŚWIETNY retro sznyt. Na początku przyszłego roku lecę do Tokyo na zakupy, więc będę sobie wybierał mint pristine condition gierek z mojej wishlisty :lapka:.

 

Lecisz do Japoni?

 

http://www.mistergameprice.com/ImagesJeu/122/12962/jaquette_back.jpg

 

http://vignette2.wikia.nocookie.net/godzilla/images/9/9e/Japanese_Godzilla_Save_The_Earth_PS2_Cover.jpg/revision/latest?cb=20140123051921

 

Gdybyś się natknął w rozsądnych cenach, nie pogardzę.

 

Fatal Fury - koniecznie wersja 2CD.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dla mnie dwójka najlepsza, ale jedynkę szanuję. To był mocarny ex swego czasu, pamiętam że w 2008 grałem jak opętany. Bardzo się cieszę że dodali do niej polski dubbing. Przyjemnie mi się gra w polskie wersje od Sony. Takie kolekcje/remastery to świetna okazja by dodać polską wersję, ale do tej pory było z tym ciężko. Pamiętamy oszukańcze znaczki PL na Halo Anniversary czy Killzone HD. W tej chwili mam inne wydatki, ale przed czwórką na pewno łyknę kolekcję Nathana. Teraz u Rocka sprawdziłem jak się sprawuje ten dubbing w jedynce. Jest super! A swoją drogą ten Rock to niezły jajcarz. Zachwala grafikę w jedynce i zastanawia się czy w czwórce będzie ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...