Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Były jeszcze Play'e 10/04, 4/04 (Gothic!) oraz 11/04. I jeszcze coś takiego: 827a8cfe96635aa995b1d84dcc9df854.jpg5e7f8d11a0a50cc6338daf37246d5841.jpg

I jeszcze mam płyty 8/2007, 10/2008, 12/2007, 5/2008 i 9/2008. I jakieś tam losowe gierki z Play'a. I Blura, Puzzle Quest i Splinter Cell Pandora Tommorow. I CD-Action numer 209 i 211-248... chwila, robi się z tego kolekcja. xD

Odnośnik do komentarza

DSC_0113.jpg

 

Nabrałem ochotę na pokemonki w 2d po średnich XY oraz nudnych ORAS. White 1 to moje ulubione pokemony więc tutaj też liczę na coś solidnego. A no i co lepsze karty które mi wypadły z boosterków.

 

White >>>>> wszystkie inne Pokemony. Te 3D mogą im stopy lizać.

 

A jeśli chodzi o W2/B2, to czy mi się wydaje, czy na rynku jest dużo więcej W2 od B2? Podobno to dlatego, że w W2 jest jakiś casual mode (jakby zwykłe Poksy nie były dosyć łatwe), a w B2 można włączyć sobie jakieś trudniejsze wyzwania i dlatego hardkorowcy trzymają tą wersję i nie puszczają. Czy coś.

Odnośnik do komentarza

Miałem oszczędzać bo gruby miesiąc się szykuje ale nadarzyła się okazja a nigdy nie grałem w tą grę . Podobno dobra i podobno wersja na ds'a daje radę :)

 

12108143_1043100019063205_63638277284031

 

Jak myślicie dobre na zimowe wieczory ? Planuje ją na święta odpalić :)

Również czeka u mnie na swoją kolej. Dobrze mieć Takie gry jeszcze przed sobą. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Nie no w sumie ja to bym wolał się nie przyznawać, że się takiej klasyki nie ograło. 

Nie miałem psx'a nigdy. Zaczynałem od ps2 a tak grałem na PC. Więc okazji nie było. Takie FF VII czy VIII na PC ograłem. MGS 1 tekkena 3 czy crasha ogrywałem z kolegami u nich w domu. Niestety jrpg tak ograć się nie dało:D .Uważam że nigdy nie jest za późno jeżeli szpil jest dobry. Mam kolegę co przeszedł FF VII czy Chrono Triggera ale Planescape nigdy nie skończył bo całe życie na konsoli. Tak źle i tak niedobrze,

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

A cóż takiego?

No raczej SNES nie ma nic wspólnego z MIDI: https://en.wikipedia.org/wiki/MIDI

W skrócie: chip dźwiękowy SNESa był w zasadzie osobnym procesorem który odtwarzał sample które się udało upchać w 64kb pamięci. Teraz to nie brzmi jakoś imponująco, ale w tamtych czasach ta jakość dźwięku robiła wrażenie, bo układ był o wiele bardziej zaawansowany technicznie niż np. to co siedzi w Mega Drive.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...