Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no w sumie ja to bym wolał się nie przyznawać, że się takiej klasyki nie ograło.

Nie miałem psx'a nigdy. Zaczynałem od ps2 a tak grałem na PC. Więc okazji nie było. Takie FF VII czy VIII na PC ograłem. MGS 1 tekkena 3 czy crasha ogrywałem z kolegami u nich w domu. Niestety jrpg tak ograć się nie dało:D .Uważam że nigdy nie jest za późno jeżeli szpil jest dobry. Mam kolegę co przeszedł FF VII czy Chrono Triggera ale Planescape nigdy nie skończył bo całe życie na konsoli. Tak źle i tak niedobrze,

Odnosilem się do posta irenquisa. Co do twojego to lepiej później niż wcale. Swoją drogą odpaliłem dzisiaj pierwszy raz Mass Effecta 2 po 5 latach bo jedynka mnie zaraziła do tej serii hehe.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Xbox One nie dostał bo polityka microsoftu w tych sprawach jest dość poje.bana. Shovel Knight też nie wyjdzie w pudełku na XO. To co napisali devi na twiterze
 

"We really gave it our best effort, but unfortunately, because of publishing policies on that platform that are totally beyond our control, we couldn't make it happen. We're very sorry...we know there is a lot of interest - the pre-orders were really good and we thank everyone for their support! We'll keep fighting to get a retail version on Xbox One, but as of now, the boxed version is in indefinite limbo,"

FYVWd4g.jpg

Odnośnik do komentarza

Łajos skąd my mamy takie rzeczy wiedzieć?  :rotfl:

I tak boty mają lepiej bo w kolekcjonerce mieli 2 lepsze talie. :[

 

Myślałem, że CDP dało jakiś stosowny news o tym, bo mimo wszystko boty są w tym wypadku pokrzywdzeni chyba

 

 

 

Shovel Knight tylko na 3DSa/Wii U, ja będę miał w boxie na 3DSa i może na drugą konsolę też :fsg: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...