Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić te trzy Persony na psp, ale od roku przechodze P4 Golden i końca nie widać  :(

Używki już teraz ciężko trafić, a te nówki na VGP mają cenę nawet mniejszą jak co niektórzy za nie wołają, wydaje mi się, że teraz jest dobry moment na uzupełnienie kolekcji ;)

Edytowane przez xmortex
Odnośnik do komentarza

Ostatnio dotarł też do mnie jeden z ciekawszych elementów mojej kolekcji, cieszy mnie przeogromnie, bo jestem fanem serii MGS :fsg:

 

 

14mch7c.jpg

2m5bak1.jpg

2rffpd0.jpg

 

W skład zestawu wchodzą:

- MGS HD Collection na PS3

- steelbook

- duży i ciężki artbook

- koszulka

- duże kolekcjonerskie pudełko na całość

 

 

Też mam to wydanie - artbook i koszulka są świetne. Ostatnio dokupiłem sobie dwie koszulki na jednej aukcji po dość okazyjnej cenie (jedna na prezent): http://www.ebay.pl/itm/Metal-Gear-Solid-T-SHIRT-HD-Collection-UK-Official-SIZE-M-L-NEW-SEALED-/322122654422?hash=item4b0001a2d6:g:EfkAAOSwintXRvn4

winner - ile dałeś jeśli można wiedzieć? Ja swego czasu wykartkowałem 270 zł (nówka w folii)

Odnośnik do komentarza

 

Chciałem kupić te trzy Persony na psp, ale od roku przechodze P4 Golden i końca nie widać  :(

 

Używki już teraz ciężko trafić, a te nówki na VGP mają cenę nawet mniejszą jak co niektórzy za nie wołają, wydaje mi się, że teraz jest dobry moment na uzupełnienie kolekcji ;)
na zapas nie chce kupowac, a gier na psp nie zbieram. Jak mnie najdzie ochota to kupie cyfre i ogram na vicie
Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio dotarł też do mnie jeden z ciekawszych elementów mojej kolekcji, cieszy mnie przeogromnie, bo jestem fanem serii MGS :fsg:

 

 

14mch7c.jpg

2m5bak1.jpg

2rffpd0.jpg

 

W skład zestawu wchodzą:

- MGS HD Collection na PS3

- steelbook

- duży i ciężki artbook

- koszulka

- duże kolekcjonerskie pudełko na całość

 

 

Też mam to wydanie - artbook i koszulka są świetne. Ostatnio dokupiłem sobie dwie koszulki na jednej aukcji po dość okazyjnej cenie (jedna na prezent): http://www.ebay.pl/itm/Metal-Gear-Solid-T-SHIRT-HD-Collection-UK-Official-SIZE-M-L-NEW-SEALED-/322122654422?hash=item4b0001a2d6:g:EfkAAOSwintXRvn4

winner - ile dałeś jeśli można wiedzieć? Ja swego czasu wykartkowałem 270 zł (nówka w folii)

 

Stówkę, odkupiłem od znajomego, który pozbywa się kolekcji :ninja:

Edytowane przez Kyo
Coś się posypało :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio dotarł też do mnie jeden z ciekawszych elementów mojej kolekcji, cieszy mnie przeogromnie, bo jestem fanem serii MGS :fsg:

 

 

14mch7c.jpg

2m5bak1.jpg

2rffpd0.jpg

 

W skład zestawu wchodzą:

- MGS HD Collection na PS3

- steelbook

- duży i ciężki artbook

- koszulka

- duże kolekcjonerskie pudełko na całość

 

 

Też mam to wydanie - artbook i koszulka są świetne. Ostatnio dokupiłem sobie dwie koszulki na jednej aukcji po dość okazyjnej cenie (jedna na prezent): http://www.ebay.pl/itm/Metal-Gear-Solid-T-SHIRT-HD-Collection-UK-Official-SIZE-M-L-NEW-SEALED-/322122654422?hash=item4b0001a2d6:g:EfkAAOSwintXRvn4

winner - ile dałeś jeśli można wiedzieć? Ja swego czasu wykartkowałem 270 zł (nówka w folii)

 

Stówkę, odkupiłem od znajomego, który pozbywa się kolekcji :ninja:

 

Znajomy nie ma jeszcze czegoś ciekawego do sprzedania?

Odnośnik do komentarza

Znowu retro zakupy, tym razem udało mi się dorwać amerykańskiego SNESa w rewelacyjnym stanie, po małym czyszczeniu wygląda praktycznie jak nowy (w dodatku w oryginalnym pudełku). Nie wygląda tak dobrze jak Super Famicom, czy PALowa wersja, ale za to 60fpsów  :banderas:  i odpala tanie japońskie importy.

QRZm8VG.jpg

NTSC w retro to jedyna słuszna opcja, bardzo dobry wybór. Tylko podpinanie tego pod LCD to słaba opcja. Tylko CRT, ewentualnie dedykowany upscaler, taki jak xRGB mini.

 

Tak w ogóle to zazdroszczę, ja sobie erę SNES'a darowałem - boli mnie już szukanie i ściąganie kompletnych gierek na N64 z USA, co dopiero jakbym miał budować kolekcję poprzednika..

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Najlepsza opcja pod retro to profesjonalne monitory studyjne PVM lub monitory medyczne. Sześcio-gwiazdkowa jakość obrazu w formie CRT - jednak z dostępnością już

ciężko :/

Te monitory to już trochę overkill moim zdaniem. Ja tam lubię jak obraz nie jest całkowicie ostry (jak w emulatorach na przykład), no i to waży z tonę. Jakiś przyzwoity CRT by mi w zasadzie wystarczył, ale na razie nie mam nawet gdzie go wcisnąć, więc musi wystarczyć tani upscaler. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...