Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu robicie zdjęcia kartoflami? Brzydko się na to patrzy

 

Bo ogórki mi się skończyły. Liczy się to co jest na zdjęciu :)

 

 

Miło wspominam tego Kaczora Donalda, mam chyba pirata gdzies jeszcze.

 

Ja też mam dobre wspomnienia z tą grą związane. Jedna z pierwszych (jak nie pierwsza) gier które wymaxowałem na szaraku :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

z gierkami na wiiu nie ma czasem jak z niektorymi na 3ds i vite - tak malo jest w obiegu ze cene trzymaja caly czas?

 

Generalnie to większość gier na 3DS i WiiU jest normalnie dostępna w dystrybucji, tylko problem jest w tym, że co jakiś czas wychodzi jakaś gierka, która najwidoczniej nie wychodzi poza pierwszy nakład i nigdy nie wiadomo, która to będzie :P Dobrze, że Nintendo już wprowadziło serię Select na WiiU i 3DS i wiadomo, że te gry będą miały co jakiś czas nowy rzut na rynek.

Odnośnik do komentarza

Cex w Polsce ma rozsadne ceny? Mozna czasem cos ciekawego dorwac? Bede niedlugo w Bydgoszczy na chwile i sie zastanawiam czy ich nie odwiedzic.

 

Ceny ma różne. Większość raczej odpałowa i z d... jak choćby 50 czy 60zł za Tekkena 5, ale zdarzają się też okazje. Zależy też na jaką platformę gier szukasz. Ogólnie szału tam nie ma, ale ja jako niedzielny gracz trochę gier za niewielkie pieniądze znalazłem właśnie tam. Szczególnie na PS2 i PSP. PS3 to już średnia sprawa.

Odnośnik do komentarza

 

Czemu robicie zdjęcia kartoflami? Brzydko się na to patrzy

 

Bo ogórki mi się skończyły. Liczy się to co jest na zdjęciu :)

 

 

No i cóż, zajrzałem tam jeszcze raz :D

 

efUftK6.jpg

 

Nie czepiając się jakości zdjęcia to na takie wydania w takim stanie szkoda by mi było 10zł za obie.

 

Wolę wstawiać tu zakupy kierując się schematem dobra gra->min bardzo dobry stan->jak najlepsze zdjęcie potrafię zrobić.

W ten sposób szanujesz tych, którzy odwiedzają ten wątek.

Odnośnik do komentarza

ceny uzywanych gierek na vite ostro szybuja (bo na allegro co lepszych uzywek coraz mniej), swego czasu np obie danganronpy spojnie mozna bylo dorwac za stowke, persone4 za 60zl, ys celceta tez, a teraz nie liczac jakich dupstw pokroju michael jackson experience, little deviants itp to sensowniejsza pozycja to wydatek rzedu ponad stowki

Odnośnik do komentarza

Do teraz nie wiem dlaczego nie kupiłem jak było za 16 funtów na Zavvi - -"

 

16F powiadasz?

 

Po tyle teraz chodzą (oczywiście tyle nie zapłaciłem):

 

http://www.ebay.com/itm/Metal-Gear-Solid-HD-Collection-Limited-Edition-EXCLUSIVE-Playstation-3-PS3-NEW-/140702489837?hash=item20c2859ced:m:m9EJf250uCJPY2tcWm_oQ1Q :yao:

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...