Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

I tak powinny wyglądać edycje "classics", "essentials" itd. Duża naklejka na folii ochronnej. I tyle, żadnych obleśnych okładek.

 

Gierka miód, graficzny niszczator. Dla mnie ten sam mistrzowski poziom co jedynka. Super się jeździ po europie. Wkurza tylko nastawienie na płatne dodatki. Chciałem kupić fajne bryki za zarobione kredyty, a tu wyskakuje "płać 15zł". Żenada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobre to niby...? Bo mnie te remiksy na filmikach przyprawiały o mdłości... Gameplay też nie wydał się porywający.

Nie wiem jeszcze. Odpaliłem dwa utwory. Jak pogram więcej to się wypowiem. Z tego co zauważyłem to oprawa jak na Vitę jest świetna.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej zależało mi na ost, który jest na dwóch płytach. Lubię muzykę z Person itp. a jest tego ponad 50 kawałków na dwóch płytach CD, w porządnym opakowaniu i fajnymi nadrukami na płytach. Oprócz tego są dlc, naklejka na Vitę (meh), breloczek, pokrowiec na Vitę ale pewnie wykorzystam na 3dsa,bo Vita już swój ma, no i jakieś tapetki.

 

@Suavek: największy element tzn? Chodzi ci o... pudełko? :) Kupiłem na zavvi.

Odnośnik do komentarza

No najwyraźniej pudełko, bo serio wygląda jak kieszonka na płytę winylową.

 

Muzyka z Persony 4 jest świetna, ale tyle co słuchałem tych remiksów z P4D na YT, to wydały mi się one strasznie sztuczne i na siłę. Na zasadzie "zrobimy z Persony grę taneczną, więc przeróbmy wszystkie utworki na tani taneczny popik!". No bo mimo wszystko gdy wspominam sobie ten OST, to potańcówka jest ostatnią rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl.

Odnośnik do komentarza

To pudełko jest mniejsze niż się wydaje. Płyty winylowej na pewno by nie zmieścił (położyłem nawet obok kolekcjonerki z Bioshocka 2, która takowy zawierała). Pograłem 1h, gra zwiera lepsze i słabsze aranżacje znanych utworów. Jak na ten moment był jeden który mi się nie podobał (ok 10 już słyszałem). Resztę napiszę w innym temacie, jak dużo dłużej pogram. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...