Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie. Kompletna gra to 200$. Dobra przebitka

 

Moja jest kompletna w bardzo ładnym stanie jak na grę z PSX'a, bo tylko takie staram się kolekcjonować. Ogólnie to zdawałem sobie sprawę z tego, że ta gra na rynku wtórnym to pewnie drogi biznes, ale nie jestem aż tak zorientowany i w chwili zakupu raczej o tym nie myślałem. Pan miał też Suikodena 1 i Tactics Ogre po 1€ (same płytki w przeciętnym stanie, ale mówił, że sprawne), teraz trochę żałuję, że nie wziąłem choćby na handel, bo dla siebie to samych płyt raczej nie zbieram - lubię ten widok na półce gdy postawię sobie kolejne, ładne, kanciaste pudełeczko i to w sumie niezależnie od platformy. Ogólnie z tymi grami to trochę smutna historia jest związana, bo starszy pan, od którego kupiłem tego Suikodena mówił, że ma te gry od nowości i zostały mu po wnukach, które niegdyś przyjeżdżały do niego latem na wakacje, a potem dorosły i przestały go odwiedzać, żona mu zmarła, a on z samotności jeździ na tego typu targi i wyprzedaje "starocie", żeby nie siedzieć samemu w domu. Jak to usłyszałem to troszkę złapało mnie za serduszko i dzierżąc tego pięknego Suikodena w spoconej od gorąca łapie nie miałem już sumienia się z nim targować więc sięgnąłem do kieszeni i wręczyłem mu srebrno-złotą monetę o nominale 2 euro z uśmiechem dziękując za jakże udaną i miłą transakcję.

 

Ogólnie wszystkie targi tego typu to jeden wielki zlot starego badziewia bez większej wartości (jak dla mnie), jeździłem tam od czasu do czasu tylko w poszukiwaniu jakichś ciekawych sprzętów i starych gierek.

 

64i0yp.jpg

 

A tutaj mini paczka, którą udało mi się kupić na naszym rodzimym rynku. Zależało mi głównie na Shattered Memories, bo podobno gra jest wyborna oraz na Duchu Sparty, w którego jeszcze nigdy nie grałem.

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Na młynie we wrocku jest już jeden cwaniaczek, co przy rozkładaniu się skupuje wszystkie graty od normalnych handlarzy, a potem bierze rzeczy na swoje stoisko i rzuca ceny allegrowe/ebayowe.

 

Koleżka stwierdził że spuści mu łomot i zabroni przychodzenia na targowisko :(

Odnośnik do komentarza

 

W UK to samo. Car boot sale. W polsce tez chyba nastala moda na flohmarkty.

 

haha to chce to u nas zobaczyc jak ceny beda wyzsze niz na ebayu :D

 

 

Moja zona raz zrobila w pl flohmarkt, powiem, ze cebula nie jest jeszcze przyzwyczajona do takich wynalazkow( przynajmniej w malych miastach) i frekwencja nie powala a i tak uzbierala, sprzedajac same graty dobre 800 zeta.

 

Tylko czekam kiedy bedzie sie chciala dobrac do moich gier :) Nie no chyba nie bedzie chciala.

Ale takiego Nesa jak Pingu to mamy z bratem. Wlasciwie to nawet dwa i jako, ze nie chcemy na niego zbierac gier to chyba moglbym pogonic bo sa w stanie wysmienitym( b. malo uzywane bo to po starym ktory pogral w mario kilka razy i rzucil w kat). Po ile takie chodza?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Streets of Rage 2 najlepsze chodzone bicie :banderas:  (a nie jakieś tam fajnal fajty...)

 

 

@okens jeden typ aktualnie próbuje na allegro NESa za 50 000 sprzedać : D Nie wiem czy to troll / ktoś ktoś szuka ultra_jelenia / lub zwyczajny idiota, ale korci aż spytać czy by nie spuścił chociaż do tych 30 000 :wujaszek:

 

 

Tak na poważnie to jeśli stan super to na ten moment spokojnie 200-300 zł wyciągniesz za sztukę

Odnośnik do komentarza

Plotka o remake'u siódmej odsłony popularnej serii jRPG się potwierdziła. Dragon Quest VII zagości na 3DS'ie. Premiera w lutym 2013.

 

Oczywiście w Japonii. My sobie jeszcze poczekamy.

 

15x79ki.jpg

Od tego posta minęły 4 lata. Swego czasu już pogodziłem się z tym, że Square Enix nie zlokalizuje tej niesamowitej gry.

 

 

 

 

wA3snVQh.jpg

 

:banderas:

Odnośnik do komentarza

 

Takie tam gierki od firmy SEGA

<fota>

Gdzie kupiłeś? Ile dałeś? Za ile sprzedasz?

Więcej informacji proszę przy takich zakupach. :)

 

SOR 1 na na allegro, za ok. 60 złotych polskich, trochę miałem szczęście, bo niby niesprawdzona, no ale za tyle warto było zaryzykować (gry na cartach się raczej nie psują, no chyba że ktoś (pipi)nie młotkiem czy coś) szczególnie że z instrukcją. Dwójkę wylicytowałem za ~70 na ebaju z UK, ktoś się je.bnął i wrzucił zdjęcie Terminatora 2 i pewnie przez to ostateczna cena jest taka niska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...