Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

A stwierdziłem, że anuluję preorder na poksy nowe i punkty promocyjne z Menago przeznaczę na coś nowego z czym nie miałem jeszcze do czynienia i kupiłem tego Dragon Kłesta za oszałamiające 143 zł ;) Trzeba próbować nowych gier, największa frajda jest gdy jakaś wstrzeli się idealnie w gust.

Odnośnik do komentarza

Te czydeesowe gierki to jakieś używki? Dziwnie zapakowane.

 

AC był nowy ale rozpakowałem żeby pograć a marian używka mietowa. Folia jest moja dużo lepszej jakości i można otwierać i zamykać. 14 mm dvd case wrap jak ktoś chce sobie tak na mietowo pakować. 200 sztuk to jakieś 20 zł.

 

Link do folii na amazonie

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B005GKE36Q/ref=pd_sim_147_1?ie=UTF8&psc=1&refRID=GD038R6K8H6R4WD7JC5M

 

na ebayu trochę taniej jest

Edytowane przez Hero of Orion
Odnośnik do komentarza

Tony 2 najlepszy - chyba jedyna część serii gdzie wszystko maksowałem i to kilkukrotnie :banderas:

 

Później przyszedł niby lepszy i bardziej dopakowany THPS 3, ale już do niego jakoś tak mocno nie ciągnęło jak do dwójki.

 

Herkules z PSX klasa sama w sobie - Disney potrafił jeszcze klawe giereczki wypuszczać w tamtym okresie. 

 

Ta wersja to francuz czy tylko taka okładka ?

Odnośnik do komentarza

EkBv0dC.jpg

Z dzisiejszej wizyty w CeXie. Już miałem brać jakieś gierki na PS2/PSP, ale jak zobaczyłem, że Diablo III stoi po 35zł to szybko zmieniłem decyzję :D Odpaliłem na chwilkę i jedyne co powiem to - Jezu jakie to dobre  :fsg:  Uwielbiałem dwie poprzednie części (z naciskiem na dwójkę z dodatkiem) i nie zawiodłem się "trójką". Szykuje się dłuuugie męczenie konsoli  :banderas: 


PS: CeX podobno obniża masowo ceny gier na PS3 o nawet 20-40zł, więc jakby ktoś szukał czegoś to moooże tam się znajdzie coś w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...