Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale przecież od paru miesięcy było wiadomo, że USA ma dużo, dużo biedniejszą limitkę od naszej :facepalmz:

poza tym, wiesz, że na eur 3DSie nie odpalisz USA gierki, prawda?

 

 

:dynia:

 

no nic, trzeba ogarnąć zwrot do game spotu....

W gamestopie takie rzeczy możesz tylko wymienić za coś o tej samej wartości. Oczywiście bez cła i vatu. No i pewnie za tę nową rzecz też ci dowalą :)

Odnośnik do komentarza

Jak coś, to dam 80 z wliczoną wysyłką - mój 3DS odpala wszystko :lapka:

 

 

 

A tak na poważnie - skoro firma od przenośniaka yebie graczy wprowadzając region lock w konsoli PRZENOŚNEJ, to polecam przerobić sobie sprzęt. Osobiście kupiłem japońskiego 3DS LL (czyli nasze XL), posłusznie zamawiałem gierki z Japonii nierzadko przepłacając (czyli np. 150zł za Ace Combata zamiast 80zł w Polsce), w końcu pojawiła się na horyzoncie możliwość przeróbki i zrobiłem to - teraz śmiga mi bez region locka każdy cart, czy to z USA, czy to z JP, czy to z EU - a jak będę chciał to mogę przy okazji okradać Nintendo*.

 

*Najlepiej okrada się ściągając komplet romów, kopiując, usuwając kopię, kopiując, usuwając kopię - generujesz wówczas milionowe straty dla konernu, który szczerze nienawidzi graczy i pluje im w twarz.

 

Nie wiem jak można szanować firmę, która bawi się w takie praktyki, a przy okazji leci w choooya z dystrybucją dóbr typu MINI SNES  w biedniejszych niż USA krajach. Hrrrrrrrrrghgghgh PTFU!

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Jesteś pewny?

http://www.gamestop.com/gs/help/Store%20Return%20Policy.pdf

 

Przy czym w ich nowomowie identical oznacza tej samej wartości. Lepiej brać używki, po 14 dniach kasę oddają bez kręcenia nosem. Czyli można giereczkę przejść, oddać, kupić następną itd. Sam test... To znaczy mój szwagier tak robił :P

 

Mówiąc poważnie to utarguj z pingiem ze 110 zeta chociażby, ale wywal to na ebay.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

O jenyśku. Jak ja to przeczytałem to trochę :dynia: mi na twarzy wyskoczyła. Z jednej strony współczucia, z drugiej mogłeś wcześniej się dopytać. No ale nic, nie takie wtopy sam czasem miałem. Plusik leci mimo to. Na pocieszenie.

Odnośnik do komentarza

 

Ale przecież od paru miesięcy było wiadomo, że USA ma dużo, dużo biedniejszą limitkę od naszej :facepalmz:

poza tym, wiesz, że na eur 3DSie nie odpalisz USA gierki, prawda? 

 

:dynia:

 

no nic, trzeba ogarnąć zwrot do game spotu....

 

Powiedz, ze nie działa to wymienia od reki. Nie wdawaj sie w dyskusje to przejdzie. Moze nawet kase zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza

przecie ja nintendo nie bronie, tez uwazam ze region lock to kretynizm, ale dawno przestalo mi to przeszkadzac i nie zwracam już na to uwagi nawet 

A ja zwracam niestety, miałem dla syna brać niedawno Pokemon Sapphire i Mario Land w bardzo okazyjnych cenach, a tu klops bo USA. Boli strasznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...