Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

PC Engine Duo R piękna rzecz, jeszcze Rondo of Blood do tego dokup i będzie  :banderas: .

Sam mam w planach, ale znając życie zanim się zwolni miejsce w budżecie, to już nie będzie mnie stać :/.

 

Trzeba działać tu i teraz.

Jutro znów będę musiał nadwyrężyć budżet, bo ktoś mi szykuje ofertę na zayebiste PCB-ki Jamma do automatu arcade - jak nie kupię teraz, to później może nie być okazji. Polecam taki styl życia.

Odnośnik do komentarza

Cooper zacne zakupki, a przynajmniej Ys w edycji limitowanej. Sam się zastanawiałem czy nie brać, w końcu jak już chciałem kupić to nie było. Ehh. Trudno, kupi się jak ukończę poprzedniego Ysa bo jeszcze leży na półce i czeka na swoją kolej.

Odnośnik do komentarza

No niezła ta kolekcjonerka, niezła. Gdybym był jakimś większym fanem Ysa to bym bardzo zapłakał, ale w tym momencie już się pogodziłem z tym że tego nie kupię. Zwykła wersja na Vitę i tyle. Ale zanim to, Ys Memories of Celceta czeka. :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem, wersja YS VIII na Vitę, będzie wykastrowana z bonusowego dungeonu, dwóch dodatkowych postaci w drużynie, ataków i kilku akcesoriów względem PS4/PC; dlatego zrezygnowałem z zakupu, a miałem brać na premierę.

 

 

Edit:

YS VIII na  PS Vita wyszedł w  Japonii ok. rok przed wydaniem na PS4, które wzbogacono o ww bonusy

 

http://www.siliconera.com/2017/06/16/ys-viii-will-extra-content-ps4-ps-vita-localized-versions/

Edytowane przez Dajzner
Odnośnik do komentarza

Chodzi bardzo dobrze na vicie, tak naprawde to jedna z najlepiej wygladajacych gier na tej konsoli.

 

Graj na tym na czym ma to dla Ciebie najwiekszy sens, ja wole zdecydowanie bardziej portability niz jakies stroje czy postacie albo dodatkowy dungeon, na który i tak nie bede mial czasu zeby grindować, wiec zostaje przy wersji na Vicie, moze kiedys na Steam sobie kupie za 5 dolarów.

 

Edit: Wychodzi na to ze nawet postaci w party mniej jest na vicie. Ja chyba wciaz bede gral na przenosnej konsolce, no ale to juz jest jakas roznica jednak.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko nadal jestem za wersją na Vitę. Jakoś tak seria Ys lepiej smakuje mi na handheldach. Ys Chronicles, Origins, Seven, Oath in Felgana wszystkie kończyłem jak nie na psp to vicie, więc chciałem podtrzymać tradycję. Myślę że po kilku miesiącach powinna "ósemka" zejść do pułapu 100-120zł na Vitę. Kilku dlatego że czasowo na bank się nie wyrobię, są inne gierki które mają u mnie priorytet. Ysa zawsze trzymam sobie tak jakby na boku, w przerwie pomiędzy innymi tytułami, albo jak nie ma jakichś dużych premier. No i Celceta jeszcze jest zaległa... Niedługo się za nią zabiorę.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Wstrzymywałem minusiki na tę okazję :fsg: 


co ma ta edycja ronaldo w sobie ze lepiej dzis dac 300zl niz czekac do piatku i miec taniej?

 

  • Graj od 26 września dzięki dostępowi do gry na 3 dni przed premierą
  • Do 20 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (jedna tygodniowo przez 20 tygodni)
  • Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT
  • 8 wyjątkowych strojów FUT zaprojektowanych przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA
 
edycja ronaldo to pikuś, edycja IKONY kosztuje stówkę więcej i oferuje:
 
  • Graj od 26 września dzięki dostępowi do gry na 3 dni przed premierą
  • Do 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (dwie tygodniowo przez 20 tygodni)
  • Piłkarze z drużyny tygodnia FUT na trzy mecze wypożyczenia (jeden piłkarz tygodniowo przez 20 
  • Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT
  • Ikona Ronaldo Nazário na 5 meczów wypożyczenia w 
  • 8 wyjątkowych strojów FUT zaprojektowanych przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem - Fifa zła, tylko PES,
Żywiec zły, tylko Pale Ale,
Sony złe, tylko Nintendo,
Wakacje w Bułgarii złe, tylko Majorka
Pizza od Reda zła, tylko.. A nie - pizza od Reda jest najlepsza



EDIT:
@Soul - :corvo: - tak tylko przypominam, skoro coś mówisz o pelikanach i łykaniu :)

Edytowane przez Lipa
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...