Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

X360 plus filtr Inowrocław?

 

Ja serio na wiele przymykam oczy ale dla pozorów serio by mógł zrobić inne zdjęcia a nawet tego nie chce mu się zrobić. Jakoś kanabis czy Dave, Soul albo Graczdari umieją funkcjonować na forum a tutaj to ewidentnie podpada pod działalność komercyjną - na tapecie mam go od dłuższego czasu. Z jednej strony fajnie jak on albo inne osoby mają fajną cenę dla forum ale z drugiej sprzedawać coś drożej na forum niż na allegro to nie ten teges....

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ale nikt Ci przecież nie broni. Tylko jeśli to działalność komercyjna (która jest na forum zakazana) a fanty trafiają tutaj i na handel to wygląda to trochę słabo. Chyba że to jakieś zboczenie i lubisz po prostu plusiki :D


Hehe pierwszy wpis Kyo zawieral tylko pierwsze zdanie i myslalem, ze sie czepil typa za ostatnia akcje. A tu taki kwiatek xD

Łączenie postów rox plus ninja edity ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Zależy co nazywacie działalnościa komercyjna. Firmy zadnej nie prowadze. Trafi sie okazja to biore i czasem cos puszcze dalej. Najwiekszy profit z tego taki, ze ogrywam gry na wiekszosci konsol nie ponoszac praktycznie kosztow. Tutaj jak cos wstawie to zazwyczaj w dobrej cenie i czesto gesto dorzucam dla zainteresowanych gratisy zeby bylo milo.

 

Akurat pech z tym xboxem bo chciałem sie pochwalic za ile go dorwałem, niestety nie wiem jak wywalic ta przerobke a chcialem pograc w kilka tytułów online. Poleciał wiec na sprzedaz.

Edytowane przez mastafaker
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Haha no padne. Komisja śledcza. Rozliczam sobie allegro co miesiac, w sensie place co miesiac. Nie po kazdej aukcji. Przeciez nie raz pisalem gdzie pracuje :)

 

Nie wiedziałem, że regulamin zabrania wstawiać rzeczy, które się kupiło i ma zamiar sprzedać. Nie bede juz wstawial takich rzeczy tutaj, chociaz moja obecnosc w tym temacie to przewaznie ogladanie innych zakupów.

Edytowane przez mastafaker
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...