Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

55HLZrT.jpg

 

Dzieło sztuki.

 

Dla mnie fajny wintydż - wygląda mocno jak pudełko na kasetę magnetofonową, może tylko trochę większe :D

 

 

Internet download required = no buy.

 

Coraz więcej konsolowych gier tak robi. Czas się przerzucić na kupowanie pudełek pecetowych, prewencyjnie wypalać scrackowane wersje na bluraye i ładować do pudła obok kodziku i płyt z instalatorem steama.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekaj. Bo ja śledzę rynku gier na PC i nie wiem jak jest ale mogę sie tylko domyslac wiec niech mnie ktos poprawi jesli czegos nie rozumiem.

 

Kupujesz puste pudelko z gra na PC gdzie w srodku zamiast plyty jest karteczka z kodem. Wiec musisz miec konto steam, tam ten kod wpisujesz i sciagasz gre na dysk, potem mozesz grac? To tak jest na PC?

 

Bo jesli tak to nawet mi tych MasterRejs nie żal. Płacą pieniądze za cos co na torrencie jest za darmo? Ale ok. Jest lepiej bo przynajmniej pusty plastik z okladka stoii dumnie.

  • Plusik 2
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Czekaj. Bo ja śledzę rynku gier na PC i nie wiem jak jest ale mogę sie tylko domyslac wiec niech mnie ktos poprawi jesli czegos nie rozumiem.

 

Kupujesz puste pudelko z gra na PC gdzie w srodku zamiast plyty jest karteczka z kodem. Wiec musisz miec konto steam, tam ten kod wpisujesz i sciagasz gre na dysk, potem mozesz grac? To tak jest na PC?

 

Bo jesli tak to nawet mi tych MasterRejs nie żal. Płacą pieniądze za cos co na torrencie jest za darmo? Ale ok. Jest lepiej bo przynajmniej pusty plastik z okladka stoii dumnie.

 

:facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Czekaj. Bo ja śledzę rynku gier na PC i nie wiem jak jest ale mogę sie tylko domyslac wiec niech mnie ktos poprawi jesli czegos nie rozumiem.

 

Kupujesz puste pudelko z gra na PC gdzie w srodku zamiast plyty jest karteczka z kodem. Wiec musisz miec konto steam, tam ten kod wpisujesz i sciagasz gre na dysk, potem mozesz grac? To tak jest na PC?

 

Bo jesli tak to nawet mi tych MasterRejs nie żal. Płacą pieniądze za cos co na torrencie jest za darmo? Ale ok. Jest lepiej bo przynajmniej pusty plastik z okladka stoii dumnie.

 

Tak jest.

W pudełku od Tekkena 7 miałem na przykład kartę wielkości kredytówki z kodem Steam.

Ale nie ma co urządzać podśmiechu.jek, bo masa gier na PS4/XBO zaczyna przybierać podobną taktykę - albo kodzik w pudełku, albo instalator na płytce. Takie Super Lucky Tale na XBO zawiera na płytce raptem kilkaset mb. Taki CoD WW2 wymaga pobrania pakietów, bez których gra się nie odpali.

 

Na PC szczerze mówiąc jest nawet wygodniej, bo prędkości pobierania są znacznie wyższe niż na konsoli, a ciągnąc grę ze Steama całość instaluje Ci się samodzielnie w tle. Z konsolą ostatnio miewam tak, że wrzucam płytę z grą, instaluję, potem odpalam i (pipi) - muszę pobrać patcha kilkanaście GB.

 

A co do płacenia za coś 'co na torrencie jest za darmo' to nie każdy ma mentalność złodzieja i bardzo dobrze.

Edytowane przez ping
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W zasadzie ostatnią ostoją normalności na current genach są gry od japońskich developerów, te takie A, albo AA, w których nie ma prawa się nic zepsuć z racji mechanik rodem z PS2. Dlatego ja takie gierki kupuję (no i też dlatego, że po jakimś czasie są one praktycznie niedostępne). Powoli zaczynają mi się kończyć gry do zbierania, więc niedługo trzeba będzie znowu przeskoczyć na tryb 90% zakupów retro.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że za kilka lat spokojnie na konsolach będzie pod tym względem tak jak z PC. Przejdziemy całkowicie na cyfrę/kody w pudełkach, co niektórzy będą w hojnym geście dorzucali do pudełka płytę z soundtrackiem/jakimiś popierdółkami.

 

Już teraz handel kontami z cyfrowymi wersjami konsolowych gier kwitnie w najlepsze, zatem tak będzie wówczas wyglądał rynek używek - nowe konto, zakup, ogranie, odsprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Pchli targ zamienimy na cebulowo zrzutkową grupe na wykupowanie kont na współe po 20zl miesiecznie i ogrywanie, bedzie dobrze.

 

W nieuczciwych kontrahentach zamiast nie mam gierki po 2 dniach, bedzie ze Seba mial przejsc do soboty do godziny 15:00 i oddac konto dalej, ale nie zrobil tego. Wiesław zmienil passy bez pytania i nie moge dokonczyc gry pomozcie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Sonic, przeciez to kupsztal straszny :whyyy: dlaczego, po co 

Wyobrażam sobie teraz jakiegoś kolesia ustawiającego gierki przy drzewku w centrum miasta i cykającego fotki.

 

 

:dafuq:

 

a może to jego park i jego drzewko? 

 

Z tego samego powodu dla którego kupiłeś m.in. binding of isaac - bo na Switcha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...