Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piyerdole jakim klimatem bije od tych pecetowych pudełeczek. Bez fikuśnych pasków PS4, bez żadnych pyierdolonych napisów na całe pudełko że gra w takim i takim języku, że takie i takie oceny, że taka i taka dodatkowa zawartość - chylę fedorę, naprawdę zgrabnie to wygląda.

 

Wyższa kultura gamingu :banderas:

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 A po wpisaniu kodu steam, zawartość oraz  pudełko na śmietnik  :banderas: .

Dlatego na pc warto kupować tylko jakieś edycje specjalne z mapkami, instrukcjami, poradnikami, soundtrackami itd. Takie wydania spokojnie postawisz na półce, a poza tym płyta też jeszcze służy do instalacji. Z moim internetem tak jest szybciej, aczkolwiek jakbym miał szybszy to sam download byłby lepszym rozwiązaniem. Ogólnie coraz rzadziej kupuję coś na pc, ale takie jak wyżej wydania gier + do tego rpgi to ja mogę brać. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

@chris85

Dawno nie bylo info o carbootach. Nie bywasz juz czy nic ciekawego sie nie trafia?

A bo zima :) Sezon miał wystartować w sobotę 4 kwietnia. Ale pada od dwóch dni i ma padać dalej, więc nie sądzę żeby się odbył. Wszystkie w mojej okolicy są na trawie i niestety musi być kilka dni sucho. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ping, jeśli twój dubel Taiko to "Go Dai Me" to ja chętnie odkupię - Haru-matsuri niedawno samo wpadło, ale Go!Go! nadal mi brakuje. Sąsiedzi się nie skarżą, więc gram dalej ^^

 

Ostatnio sporo gier w folii nabywam: wszystkie "Tales of", "Killer 7", FF9 były (ew. są) nowe. Szaleństwo.

16749294027_74cb1cc17e.jpg

Do "La Pucelle" był też guide, choć w zdeczko nagryzionym stanie.

 

 

Nie ma też jak gry po 10-12PLN:

16930720236_a4546aeee6.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

ping, jeśli twój dubel Taiko to "Go Dai Me" to ja chętnie odkupię - Haru-matsuri niedawno samo wpadło, ale Go!Go! nadal mi brakuje. Sąsiedzi się nie skarżą, więc gram dalej ^^

 

Ostatnio sporo gier w folii nabywam: wszystkie "Tales of", "Killer 7", FF9 były (ew. są) nowe. Szaleństwo.

16749294027_74cb1cc17e.jpg

Do "La Pucelle" był też guide, choć w zdeczko nagryzionym stanie.

 

 

Nie ma też jak gry po 10-12PLN:

16930720236_a4546aeee6.jpg

Gdzie i za ile kupiona Xilia 2 w day1?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie i za ile kupiona Xilia 2 w day1?

Kupiona na Amazon Marketplace, już mnie dziś ktoś o to pytał - nie ma już tego egzemplarza na AM.

Ogólnie to to nie miała być wersja Day One, przynajmniej z opisu nie wynikało.

Kosztowała 65 zł.

Trzeba przeglądać AM, czasem można niezłe oferty znaleźć i niektórzy wysyłają poza UK za 2Ł.

 

BTW obecnie amazon.co.uk obniżył cenę Day One do 15Ł, więc i tak nie jest tak źle :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

TEN CAŁY ZESTAW ZA 100ZŁ??????????????? (pipi)A LUDZIE NIE PISZMY TU TAKICH RZECZY BO ZACZNA CENY WZRASTAC I NIKT JUZ NIC TANIO NIE KUPI

 

WŁAŚNIE LICYTUJĘ NA ALLEGRO TEN SAM ZESTAW, ŻYCZCIE MI SZCZĘŚCIA.

 

Ale sprzedawca nie napisał, że Soleil po niemiecku, więc może mi się poszczęści :reggie:

Edytowane przez ping
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...