Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Dzisiejsze zdobycze:

 

 

BDkKY9P.jpg

 

b2u1Dz0.jpg

 

NIVAApL.jpg

 

CGaJHkX.jpg

 

 

 

Ale to wydanie R3 to po prostu :banderas:

 

Hehe, trzymają się stylistyki - dla porównania poniżej wrzucam zdjęcie jak wyglądało R2 w wersji preview (wyłącznie na debugowe konsole):

 

 

 

 

5nUxvwxh.jpg

nkJlhmRh.jpg

 

 

 

 

Sunset też ma winyl jako grafikę.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, czas na coming out...

 

Przyznam szczerze że męczył mnie mój gaming przez ostatnie parę miesięcy. Ograniczenie tylko do xboxa, w zasadzie tylko fpsy i gry akcji, Halo, GTA, Forza na przemian. Oczywiście dobrze się z tymi grami bawiłem i nadal bawię. Stwierdziłem jednak że zatracam się w moim graniu. Januszowieje? o ile to tak można nazwać.

 

Stwierdziłem że pora to przerwać póki jest jeszcze czas. Póki jestem jeszcze młody, bez rodziny na głowie itp spraw.

 

Kiedyś barierą była kasa, dzisiaj na szczęście już nie jest. Dlatego postanowiłem coś zrobić ze swoim hobby. Zainwestować? Otworzyć się na nowe doświadczenia?

 

Stwierdziłem że czas na nowy sprzęt. Na coś co rozszerzy moje doświadczenia growe. Ostatnio miałem powoli dość, ciagle tylko xbox i pif paf. Postanowiłem nadwyżkę gotówki przeznaczyć na hobby.

 

Nie powiem, że wyszło drogo. Przecież ten sprzęt, razem z interesującymi grami kosztuje około 2 klocki. Ale upolowałem okazję.

 

Czas skończyć z ograniczaniem się.

 

Dlatego kupiłem to

 

 

 

 

wndEtS4.jpg

 

jeśli myśleliście że kupiłem PS4 to was pokurwiło w łeb :dynia:

 

oczywiście kupiłem prawilny sprzęt ONLY FOR XBOX ONE :daddy:

 

clUruMT.jpg

 

kiera thrustmaster tx racing, 900 stopni obrotu + force feedback powodujący erekcję

 

Umu4HVn.jpg

 

od gościa z portalu simracing.pl wyczaiłem pedały od thrustmaster t500rs razem z modami powodujące większy opór przy wciskaniu :obama:

 

dodatkowo jeszcze nabyłem drogą kupna tego przepysznego skurwesyna

 

_MG_2480_zps6857b2c8.jpg

 

7 biegowa skrzynia biegów z możliwością ustawienia trybu sekwencyjnego jak w samochodach z serii FIA GT, wykonane w 90% z metalu :banderas:

 

wyszło mnie sporo ale przecież na tym sprzęcie pogram w więcej interesujących gier niż na Sony Playstation 4 :kaz:

 

dotykam się po benis jak myślę o złożeniu tego na stojak wheelstandpro i przejechaniu się w Project Cars i Forza Motorsport 5/6 :fsg:

 

 

 

Ale suspensem pojechales. Swietna zabawka. Tez mi kiedys cos takiego lazilo po glowie (nawet fotel mialem upatrzony), ale pewna osoba skutecznie mi to wyperswadowala. Enjoy!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koszt wysylki jednej gry 5zl, za te wszystkie gierki wysylka wyszla free. Tak kupujesz w ciemno, stan roznie, od dobry do dostateczny, niektore gry maja plyty w dobrym stanie ale pudelka w agonalnym (co akurat nie jest problemem bo sobie przeloze), ale niekiedy gra mocno zrysowana. Dirge of Cerberus caly w stanie bdb+ co mnie zaskoczylo bo dalem za to z 20zl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ijL5Mg4.jpg

 

Moje próbne zakupy z CEXa, ceny tych akurat gier spoko, ale nie wiem czy będę wracał - Bullet Witch bez instrukcji o czym nie było info, ZoE mimo że jest napisane *No Demo* na okładce, to płyta z risingiem faktycznie jest, stan płyt różny - delikatne ryski. ZoE w sumie najładniej wygląda. Fajnie, że GA w takiej cenie udało się wyrwać.

 

A no i oczywiście pudełka i ich wnętrze brudne jak ja pier.dole. Pęknięć nie ma, ale od razu lecą do kosza bo szkoda czasu na czyszczenie.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tajest, niestety z tego co widzę na sklepie już ich nie mają. Właściwa cena za taki sprzęt - pad to porażka (na szczęście można podpiąć bez problemu ten od X360/PS3/PS4), emulatory z pełną prędkością tylko systemów 16bitowych (N64 i PS1 też można emulować, ale jak nie ma full speed to dla mnie nie ma sensu). Ogólnie rzecz biorąc wziąłem to do starych gierek i odpalania XBMC (media player).

 

EDIT:

 

Jednak wróciły na sklep, jak ktoś chce wyrwać po taniości to polecam:

 

http://www.oraty.pl/ale/okazja.php?kod=GIAOUYKOU0001

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Tajest, niestety z tego co widzę na sklepie już ich nie mają. Właściwa cena za taki sprzęt - pad to porażka (na szczęście można podpiąć bez problemu ten od X360/PS3/PS4), emulatory z pełną prędkością tylko systemów 16bitowych (N64 i PS1 też można emulować, ale jak nie ma full speed to dla mnie nie ma sensu). Ogólnie rzecz biorąc wziąłem to do starych gierek i odpalania XBMC (media player).

 

EDIT:

 

Jednak wróciły na sklep, jak ktoś chce wyrwać po taniości to polecam:

 

http://www.oraty.pl/ale/okazja.php?kod=GIAOUYKOU0001

Chciałem kupić ale jak emulator PSX traci klatki. 

 

No to sorry.  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Do emulacji plejstacji absolutnie się to nie nadaje - przekłamania w grafice, tracenie klatek. Wprawdzie testowałem tylko na jednej grze (Crash 3), ale wyobrażam sobie, że szału nie ma - ja dałem sobie spokój. Na szczęście SNES/SMD/FAMI chodzą idealnie, a głównie o tych platformach myślałem. Drażni trochę ociężałość tego systemu, miałem nadzieję że będzie to godny następca pierwszego Xboksa jeśli idzie o appki, no ale może po prostu muszę się oswoić. Jak już się odpali gierkę to spoko. Na pewno sprzęt wart tej ceny (129zł), przy czterech stówkach bym się poważnie zastanawiał nad sensem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ping może to kwestia emulatora albo konfiguracji? :( jakby działało to bym brał :/

 

Za mało mocy. To jest sprzęt wielkości kubka z bebechami telefonu komórkowego. Działać działa, ale wygląda jak gów.no. Nie mówię, że chodzi jak slideshow w 5fpsach, ale po prostu są dropy. Może Tobie nie będą przeszkadzać, ale ja jestem wyczulony na takie coś, jeśli coś emuluję, to musi być nie do odróżnienia od prawdziwego sprzętu.

Nie ma szans na 100% emulacje 32-bitowców, a konfigurować to tam też zbyt wiele nie ma do konfigurowania. Zresztą gry wyglądają paskudnie, o ile 8/16 bitowce po softwarowym upscalowaniu prezentują się wyśmienicie (Jak bym w klasyki na CRT grał. Prawie.), tak do emulacji PS1 musieliby tyle filtrów upchać, że nawet komputer z biedronki by się spocił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...