Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie, w którym kupiłem naliczają punkty za zakupy i za zakup konsoli z grą naliczyło mi równowartość 25 zł, przy czym jednorazowo na grę mogę wydać 20 zł, może niewiele, ale New Super Mario Bross U albo Donkey Kong Tropical Freeze nabędę za 159 zł, a jak na gry Niny to tanio :P

 

Akurat nowy Donkey Kong był na premierę za ok 160 zł, nie licząc Ultimy :) Co do NSMBU to 2 tyg tem chwyciłem używkę w idealnym stanie za 100 zł z wysyłką, tak więc nie ma chyba co się łasić na te pkt;)

 

Co do zakupu to graty, polecam po Mario koniecznie Lego City Undercover. Nie jestem fanem gier lego ale ten szpil to całkiem inna bajka . Jest wielki, zróżnicowany z kopalnią ciegawych patentów + fajna fabuła i niesamowity humor.

Odnośnik do komentarza

Gratki za udany zakup. Ja nie brałem nówki, tylko pokusilem się o używane WiiU. Padlet w idealnym stanie. Konsola parę rysek od góry i to wszystko. Dałem 770zł + ten sam Marian za 130zł + nowy zestaw wiilot - nunchuk - sensor bar (będzie na zapas ;)) za 200zł. Czyli jak łatwo policzyć 1 100zł full komplet. Ostatnio nabyłem też trylogię Metroid Prime. Jestem bardzo zadowolony. A PS4 stoi i... się patrzy jak gram, hehe. :P

Odnośnik do komentarza

Ficuś ale już jednego trupa masz, go bronisz, no i przynosi ci frajdę :) więc WiiU możesz tym bardziej łykać.

na razie mam 4 gry na wiiU jakie bym w ogole chcial ograc - zelde ww, donkey konga, mario3dworld i lego - choc sa super to zdecydowanie za malo jak na zabawke na ktora mialbym wydac 1000zl, pamietaj ze ja gier nie masteruje i raczej drugi raz nie zaliczam - w konsekwencji pobawilbym sie konsola miesiac i wyladowala by w szafie do nie wiadomo kiedy

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wiadomo, używkę można taniej kupić, ale jeśli idzie o sprzęt to wolę dołożyć parę stów i mieć gwarancję.

 

Ficuś, moim zdaniem WiiU do końca tego roku będzie miało zestaw szpili w pełni uzasadniających zakup: SUper Mario 3D World, Donkey Kong Tropical Freeze, Super Mario Bross U, Super Luigi U, Mario Kart 8, Bayonetta 2, X, Yoshis Yarn, Lego City Undercover, ZombiU.

 

W perspektywie są jeszcze przynajmniej kolejny Marian 3D, nowa Zelda i Metroid.

Odnośnik do komentarza

Te 4 gry to masz minimum 80-100 h zabawy bez masterowania jakiegoś. W założeniu, że nie grasz dziennie po ileś h i tylko na jednym sprzęcie to masz zabawy na znacznie więcej niż miesiąc. Potem zawsze możesz sprzedać ale jest jeszcze do sprawdzenia w razie w NSMBu który chodzi za 100 zł i mniej + nie wiem jak tam z gierkami na Wii jestes bo chyba nie miałeś tej konsolki?

Odnośnik do komentarza

A na jak długo jest gwarancja? Tak z ciekawości. W sumie ja do tej pory nie miałem jeszcze problemów z żadnym growym sprzętem (odpukać), więc po dłuższym przemysleniu sytuacji zdecydowałem kupić używane WiiU. Do tej pory każdy sprzęt/konsolę miałem w premierę, ale w momencie kupowania WiiU miałem ograniczony budżet, a ze względu na to że nie miałem też pierwszego Wii, koniecznie chciałem dokupić do zestawu kontrolery z Wii. Tak po prostu wychodziło mi najlepiej. Zakup planowałem w zasadzie od początku roku, a konsolę mam od 3 tyg. :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To nieźle trafiłeś, ale generalnie nawet w internetach od dawna stoi po 1200-1300 zł w zależności od tego jaka gra jest w bundlu. Jak gdzieś wystawiali taniej to zawsze jakieś używki albo "nowe" z ekspozycji sklepowych i czyszczenia magazynu.


A na jak długo jest gwarancja? Tak z ciekawości. W sumie ja do tej pory nie miałem jeszcze problemów z żadnym growym sprzętem (odpukać), więc po dłuższym przemysleniu sytuacji zdecydowałem kupić używane WiiU. Do tej pory każdy sprzęt/konsolę miałem w premierę, ale w momencie kupowania WiiU miałem ograniczony budżet, a ze względu na to że nie miałem też pierwszego Wii, koniecznie chciałem dokupić do zestawu kontrolery z Wii. Tak po prostu wychodziło mi najlepiej. Zakup planowałem w zasadzie od początku roku, a konsolę mam od 3 tyg. :)

 

Od sklepu możesz dochodzić przez dwa lata od zakupu. Jak z gwarancją Nintendo to nie wiem bo konsole WiiU w PL są sprzedawane z dystrybucji innych krajów (moja np. z Niemiec) i nie wiem jak Nintendo się na to zapatruje bo generalnie ich sprzęt ma gwarancję też 2 lata, ale jeśli jest z dystrybucji krajowej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, używkę można taniej kupić, ale jeśli idzie o sprzęt to wolę dołożyć parę stów i mieć gwarancję.

 

Ficuś, moim zdaniem WiiU do końca tego roku będzie miało zestaw szpili w pełni uzasadniających zakup: SUper Mario 3D World, Donkey Kong Tropical Freeze, Super Mario Bross U, Super Luigi U, Mario Kart 8, Bayonetta 2, X, Yoshis Yarn, Lego City Undercover, ZombiU.

 

W perspektywie są jeszcze przynajmniej kolejny Marian 3D, nowa Zelda i Metroid.

 

oraz Pikmin 3 i Wonderful 101.

 

Za to na PS4 macie Killzone i InFamousa. Zastanówcie się sami.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...