Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten ból. Mój największy pech nazywa się Silent Hill. Od pół roku poluję na premierówkę i lipa. Przegrywam wszystkie licytacje, ceny kup teraz chore, oszaleć można. Teraz jakieś platyny się licytują, może się uda wygrać.

 

Gdzie tego CTR-a w takim stanie znalazłeś? eBay?

 

Allegro. Na szybce były ślady po jakiejś naklejce, ale udało się bezproblemowo wyczyścić.

Odnośnik do komentarza

Ja robię tak, że jeśli na jakiejś grze mi zależy, to czekam z licytacją aż do ostatnich godzin (godziny). Jeśli rzucę powiedzmy 40 zł, kiedy do końca licytacji  pozostało 6 dni, jest duża szansa, że ktoś tę kwotę przebije i nie będę w stanie dać za nią więcej. Złożenie za grę oferty zwraca na nią uwagę innych, a tak ktoś nie zauważy i można wyrwać całkiem tanio. Ale to raczej powszechna praktyka. Nie wiem, w licytacje bawię się od niedawna.

 

 

Przy okazji: w piątek kupiłem PS One - stan idealny, nieprzerobiona, z kartonem, paierami i padem w stanie idelanym za 95 zł. <3

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Ja robię tak, że jeśli na jakiejś grze mi zależy, to czekam z licytacją aż do ostatnich godzin (godziny). Jeśli rzucę powiedzmy 40 zł, kiedy do końca licytacji  pozostało 6 dni, jest duża szansa, że ktoś tę kwotę przebije i nie będę w stanie dać za nią więcej. Złożenie za grę oferty zwraca na nią uwagę innych, a tak ktoś nie zauważy i można wyrwać całkiem tanio. Ale to raczej powszechna praktyka. Nie wiem, w licytacje bawię się od niedawna.

 

 

Przy okazji: w piątek kupiłem PS One - stan idealny, nieprzerobiona, z kartonem, paierami i padem w stanie idelanym za 95 zł. <3

 

No dokładnie tak zrobiłem i o aukcji przypomniało mi sie dzień po.

 

Yaczes: MAGIA NAUGHTY DOG

Odnośnik do komentarza

Gratulacje! Te pudełka od Wii U takie piękne!

 

Dwie gierki na majówkę. Ulubione GTA od forumowicza i perełka z UbiSoftu z Ultimy (89,90zł, pudełkowe wydanie cyfrowe).

Gierka jest przepiękna, normalnie obłędne grafiki koncepcyjne przeniesiono wprost do gry. Na PC pewnie dużo tańsza.

 

Dkm6VX4.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...