Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Wersja na Wii nie jest lepsza, bo w wersji na Wii fikołki robi się poprzez wymach wiimotem. Chyba, że masz przerobione Wii, bo z tego co pamiętam, to jest hack, dzięki któremu można przypisać turlanie się do przycisku.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To tak jak z Mario i przyciskiem biegu :P kwestia wprawy i tyle - da sie to opanowac, ale przyznam, ze wolalbym to turnalnie pod przyciskiem. Dla mnie to wciskanie sterowanie ruchowego to bezsens, na Wii  rowniez w Returns powinni dac wybor - na Wii U w Tropical Freeze turlanie jest na przycisku gdy gramy GamePadem, a jesli gramy na Wii-locie z analogiem to trzeba machac co nie bardzo mi sie podoba.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dawno mnie na forumku nie było, to wrzucę dzisiejsze nabytki.

 

B0rJh45.jpg

 

Footballowe serie od EA to obok gier z baseballem jedyne sportówki zespołowe, w które jestem w stanie grać. FIFA mi śmierdzi, z NBA się nie polubiłem, NHL podobnie. NCAA kupione drugi raz - poprzednio dostałem złamaną płytę :(. Do tego gierka dorzucana do zestawów w Burger Kingu lata temu. Pudełka do wymiany bo są upaskudzone, na szczęście widziałem na allegro niedrogo całe kartony Amarayowych zielonych boxów.

AHMltTr.jpg

 

Way of the Samurai 3 mam już na PS3, ale nie zaszkodzi mieć też wydania Xboksowego. Kiedyś miałem wersje amerykańską, japońska ma inne achievementy, więc może po nią sięgnę jak zachce mi się tego typu klimatów. Gry na Famicoma w sumie pójdą na dalszą odsprzedaż, a z 3DSowych tytułów najważniejszy to Ace Combat, którego demo bardzo mi się spodobało i stwierdziłem, że trzeba kupić pełniaka. Medarota sam nie wiem po co kupiłem, ale niech leży, nie zaszkodzi kiedyś sprawdzić.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja ogrywałem WotS3 od kumpla, potem kupiłem swoją kopię i okazało się, że ta od niego to była z USA więc teraz wbijam trofki na EU edycji. Świetna gra z naprawdę fajnie zrobionym systemem wyborów i rozwarstwieniem fabuły. Imo to się nazywa nieliniowy scenariusz.

A WotS4 na liście zakupów i coś czuję, że trzeba bedzie go kupić bo ceny zaczynają coraz bardziej skakać w górę:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...